Warface GO: FPS Shooting game Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciADVGO42 LTD
  • DilTürkçe
  • Boyut1.9GB
  • Versiyon3.6.0
Warface GO: FPS Shooting game Apk indir

Warface GO: FPS Shooting game Apk indir

Warface GO: FPS Shooting game APK indir, Android PvP online savaş oyunudur. Warface GO çok oyunculu PvP savaşlarını dinamik görüntüleriyle oynayın. Warface GO: FPS Shooting...

Warface GO: FPS Shooting game APK indir, Android PvP online savaş oyunudur. Warface GO çok oyunculu PvP savaşlarını dinamik görüntüleriyle oynayın.

Warface GO: FPS Shooting game APK oyunu dünyaca ünlü olan bir bilgisayar oyununun mobil versiyonudur. Bu oyun içerisinde heyecan ve savaş kesintisiz devam etmektedir. Oyunu öğrenmesi ve oynaması oldukça kolay olduğu için her yaştan kişiler oynamaktadır. Oyun içerisinde yaratılan dengeli haritalarda adrenalin bir an oldun düşmez. Kişiler kendi oyun karakterlerini seçer. Bu karakterlerin özelliklerine göre rakipleriyle savaşır. Oyuncuların becerileri yüksekse tüm rakipleri yenebilir.

Warface GO: FPS Atış Oyunu APK Özellikleri

Warface GO: FPS Shooting game APK Android işletim sisteminde ücretsiz indirilebilen bir oyundur. Oyun içerisinde verilen çeşitli silahlar ile rakipler öldürülür. Bunun için oldukça keskin bir nişancı olmak gerekir. Bu oyun görevlerine bağlı olarak takım ya da tek bir şekilde oynanabilir. Her iki seçenekte de kişiler tabanca, makinalı tüfek, tüfek gibi farklı silahları kullanabilir. Aynı zamanda çevrimiçi olan maçlarda rakiplerin ortadan kaldırılması için dikkatli bir şekilde nişan alınmalıdır.

Warface GO oyun içerisinde yükselebilmek ve daha fazla güçlenebilmek için çeşitli özellikler satın alınabilmektedir. Bu gelişmeyi daha da hızlandıran bir durum olsa da kişiler kendi emekleriyle de yüksele bilir.

Warface GO: FPS Shooting game APK indir

Çeşitli dövüş modlarının bulunduğu oyunda basit kontroller ve dinamik grafiklerin tadını çıkartabilirsiniz. Warface GO: FPS Shooting game APK Android oyununda 7 farklı savaş haritası, 200’den fazla özelleştirilebilir silah ve ekipman türü, 15 farklı karakter türü ve çok oyunculu eşleştirmeler oyunda vardır. Koşulların her gün değiştiği 4 oyun modu ve 20’den fazla etkinlik bulunmaktadır.

Warface GO Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.my.warface.online.fps.pvp.action.shooter&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *