WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü indir
WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü indir

WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü indir

WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü APK indir ve oyna. WildCraft Android hayvan simülatörü oyunu vahşi doğanın hayvanlarıyla macera dolu 3D simülasyon oyunudur. Sıradışı 3 boyutlu...

WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü APK indir ve oyna. WildCraft Android hayvan simülatörü oyunu vahşi doğanın hayvanlarıyla macera dolu 3D simülasyon oyunudur.

Sıradışı 3 boyutlu RPG macera oyunu olan WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü, vahşi doğanın hayvanlarıyla aile kurup doğanın hâkimi olmaya amaçlamaktadır.

WildCraft Hayvan Simülatörü Oyun Özellikleri

Macera sırasında kurt, vaşak ve tilki gibi yabani hayvanlarla beraber maceraya katılabilir, arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayarak düşmanlarla savaşabilirsiniz.

WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü Android APK oyunundan her bir hayvanın farklı özelliği olurken, WildCraft simülatör oyununda  çıkarılan sesten cinsine kadar farklı kişiselleştirmeler kullanabilirsiniz. Eğlenceli yabani dünyaya WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü ile katılabilirsiniz.

WildCraft Android APK indir

WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü oyunu, Google Play Market ve Apple Store üzerinden indirebileceğiniz bu muhteşem RPG oyununu ücretsiz yükleyebilir ve oynayabilirsiniz.

WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü APK‘yı indirip, Android sürümü 4.1 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz bu oyunun boyutu 228MB civarındadır. IOS uyumlu cihazlarda ise IOS sürümü 8.1 ve üzeri cihazlarda 245MB boyutunda yer almaktadır.

WildCraft Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turborocketgames.wildcraft&referrer=utm_source%indirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *