Gizmo Project

Gizmo Project

Gizmo Project indir download, ücretsiz görüntülü arama, sesli konuşma ve mesajlaşma programıdır. Gizmo Project indir yaparak Windows 10/11 bilgisayarda konuş. Bu mükemmel özelliklere...

Gizmo Project indir download, ücretsiz görüntülü arama, sesli konuşma ve mesajlaşma programıdır. Gizmo Project indir yaparak Windows 10/11 bilgisayarda konuş.

Bu mükemmel özelliklere sahip program sizlere eşsiz hizmetler sunmaktadır. Sitemizden ücretsiz hiç bir karşılığı olmadan indirebilirsiniz. Sınırsız ve son sürümü ile hizmet vermektedir. Bilgisayara indirme ve yükleme işlemleri çok basit ve kolaydır. Şimdi ise sizlere Gizmo Project sesli arama programının özelliklerini ve tanıtımını yapacağız. Çok faydalı bir program olduğundan kesin ve kesin emin olabilirsiniz.

Gizmo Project indir

Gizmo Project anında mesajlaşma ve görüntülü konuşma gibi çok basit bir şekilde arama işlemleri yapar. Bilgisayarınız da kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz bir telefondur. Bunun gibi daha fazla özellikler içermektedir. Cep telefonunuzu kullanmak yerine dünyanın dört bir yanını arayabilirsiniz veya çağrılar bırakabilirsiniz. Bu özellik bu program sizlerin cebine büyük tasarruf yapmaktadır. İstediğiniz kişiyi arama yapması gibi ayrıca anlık iletilerde gönderebilir.

Gizmo Project anlık iletileri tıpkı MSN,AIM, Yahoo ve Jabber gibi sohbet programları gibi anlık iletiler gönderebilir. Cep telefonu yada bilgisayarlardan olduğu gibi fotoğraf,video ve dosya paylaşımları da yapabilir. Dünyanın herhangi bir yeri neresi olursa olsun arkadaşlar ve ailenizi arayabilir iletiler gönderebilirsiniz.

Video aramalar istediğiniz herhangi bir videoyu sizler bulup getirir ve izlemenizi kolaylaştırır. İki yönlü mesajlar atarak hem Gizmo5 hesabınızdan hemde doğrudan SMS mesajları gönderebilirsiniz. Oldukça kullanışlı özelliklere sahip olmaktadır.

Gizmo Project Sesli Arama Programı Özellikleri

  • Anında ücretsiz cep telefonlarına iletiler gönderir.
  • Ücretsiz arkadaşlarınızı ve ailenizi arayabilir.
  • Fotoğraflar,videolar ve dosya paylaşımlarında bulunabilir.
  • İki yönlü hızlı kısa mesajlar gönderir.

Gizmo Project Ücretsiz Sesli Arama Programı Nasıl Kullanılır

Not:  Lütfen paylaşağımız videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü izlemeniz de ki fayda programı en verimli ve bilinçli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Gizmo Android indir

  • gizmo project download
  • gizmo project
  • gizmo project indir
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *