Yandex.Maps

Yandex.Maps

Android Yandex.Maps APK indir, internet bağlantısı olmadığında da rota belirleyen internetsiz yol tarifi uygulaması olan Yandex.Maps harita ve navigasyonu ücretsiz indirin. Yandex.Maps, harita...

Android Yandex.Maps APK indir, internet bağlantısı olmadığında da rota belirleyen internetsiz yol tarifi uygulaması olan Yandex.Maps harita ve navigasyonu ücretsiz indirin.

Yandex.Maps, harita ve navigasyon kategorisinde yer alan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun kaybolmanız mümkün değildir. Dünyanın her yerinde yolunuzu bulmanızı sağlayan uygulama oldukça kullanışlıdır.

Yandex.Maps Uygulaması

Uygulamayı kullanmak için Yandex.Maps Android APK dosyasını indirerek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Dilerseniz doğrudan konumunuzu belirleyebilir ve bulunduğunuz konumdan farklı bir adrese nasıl gideceğinizi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz de farklı konumlar arasındaki yol tariflerini görebilirsiniz.

Yalnızca adres yazarak değil belli konumlar üzerinden de arama yapabilirsiniz. İnternetsiz harita ve navigosyon uygulaması ayrıca önemli yerlerin iletişim bilgilerini, çalışma saatlerini ya da fotoğraflarını görebilirsiniz. Çeşitli bölgelerde alışveriş merkezlerinin planlarını dahi görebileceğiniz uygulamanın en büyük avantajı ise çevrim dışı kullanım özelliğinin bulunmasıdır. Bu sayede internet bağlantınız olmadığında dahi uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için istediğiniz bölgenin haritasını çevrim dışı mod için indirmeniz gerekmektedir.

Yandex.Maps Android uygulamasını Yandex hesabınızı kullanarak kaydettiğiniz adresleri farklı cihazlar üzerinden de görüntülemeniz mümkündür. Yalnızca yürüme modunda değil, özel araç ya da toplu taşıma modlarını da kullanabilirsiniz. Ayrıca yol üzerindeki durakları görüntülemeniz de mümkündür.

Yandex.Maps Android APK indir

Yer aramak için kullanılan ve aradığınız yer internet bağlantısı olmadan da bulabilen Yandex.Maps APK Android cihazlara ücretsiz olarak indirip yükleyerek en iyi harita ve navigasyon uygulamasını kullanarak daha hızlı rota belirleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *