Zara Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciInditex
  • DilTürkçe
  • Boyut154.1M
  • Versiyon11.43.1

Zara Apk indir

Zara (APK) indir, Android online alışveriş uygulamasıdır. Zara indirimli kıyafetler, montlar, pantolonlar, parfüm, erkek ve kadın elbiseleri satın alabilirsin. Zara APK her ülkeye...

Zara (APK) indir, Android online alışveriş uygulamasıdır. Zara indirimli kıyafetler, montlar, pantolonlar, parfüm, erkek ve kadın elbiseleri satın alabilirsin.

Zara APK her ülkeye uyarlanmış olan bir uygulamadır. Zara dünya çapında çok ünlü olan kadın, erkek ve çocuk giyim markasıdır. Zara her şehirde olan bir giyim mağazası olmadığı için uygulama da geliştiren bir markadır. Sadece mağazası olmayan şehirler için değil Türkiye’de yer alan her şehirde kullanılabilen ve ulaşılabilen bir aplikasyondur.

Zara APK Özellikleri

Zara APK Android online alışveriş uygulaması ile kadınlar, erkekler ve çocuklar için üretilmiş olan her kıyafeti barındırır. Uygulamaya girdikten sonra kişilerin belirli bilgileri girmesi gerekir. Adres, telefon bilgisi, isim gibi bilgiler girildikten sonra kişiler kadın, erkek ya da çocuk bölümüne geçiş yapabilir. Buradan aranan bir kıyafet varsa kıyafetin kodu ya da özellikleri arama butonuna girilmelidir. Ardından çıkan kıyafete tıklandıktan sonra beden seçimi yapılır.

Eğer beden kalmadıysa geldiği zaman bildirilmek amaçlı işaretlenmelidir. Kıyafet alınırken kişi kendi doğru adresini, kart bilgilerini girmelidir. Siparişi verdikten sonra genel de 5- 7 iş günü içerisinde sipariş edilen kıyafet gönderilir. İadesi yapılmak istenen kıyafetler de 1 ay içerisinde aplikasyona bildirilerek yapılmalıdır.

Zara APK Android indir

Kadınlar ve erkekler için Zara online alışveriş uygulaması içerisinde son trendleri ve indirimli ürünleri takip ederek alışveriş yapabilirsiniz. Zara APK Android online alışveriş uygulaması ile her hafta yeni gelenlere, moda kataloglarına, koleksiyonlara ve kıyafet kataloglarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Zara Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inditex.zara&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *