Zula Mobile Apk indir
Zula Mobile Apk indir

Zula Mobile Apk indir

Zula Mobile APK indir, ücretsiz 3 boyutlu çok oyunculu Zula Mobile: Online FPS oyunu espora uygun tasarlanmış ve yüksek grafiklere sahip aksiyon savaş oyunudur. Zula...

Zula Mobile APK indir, ücretsiz 3 boyutlu çok oyunculu Zula Mobile: Online FPS oyunu espora uygun tasarlanmış ve yüksek grafiklere sahip aksiyon savaş oyunudur.

Zula Mobile APK indir Online FPS, yerli aksiyon oyunlarından birisi olup Türkiye’nin yanı sıra pek çok farklı ülkede de ilgi çekmektedir. İstanbul’da Lokum Games tarafından geliştirilen oyunlar 3D grafikleri ve yüksek görüntü kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

Zula Mobile oyunu özellikleri

FPS tipi olan bu oyunda gece ve gündüz modları bulunmaktadır. Sunduğu yüksek aksiyon ile boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebileceğiniz oyunda değişik karakterler bulunmaktadır.

Zula Mobile: Online FPS oyununa başlarken öncelikle kendi karakterinizi seçebilirsiniz. Toplamda 20 karakter bulunmakta olup bu karakterlerin kullanabileceği değişik ekipmanlar bulunmaktadır. Silahların büyük bölümü yerli olup oyuna başlarken yalnızca sınırlı sayıda silah açıktır. Ancak kazandığınız galibiyetlerle birlikte karakterinizi geliştirmeniz ve daha fazla ekipman sahibi olmanız mümkündür.

Takas sistemi ile daha keyifli hale gelen Zula Mobile: APK Online FPS oyununda aynı karttan birden fazla mevcutsa takas etmeniz mümkündür. Bu sayede karakterinizi geliştirmeniz daha kolay olacaktır.

Zula Mobile APK Android oyununda tuşların yerlerini değiştirmeniz mümkün olup bu sayede en rahat ettiğiniz formatı kullanabilirsiniz. Ayrıca oyuna Facebook hesabınızla girerek arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Zula Mobile APK Android indir

Zula Mobile 3D Online FPS oyunu %100 Türk yapımı Türkçe savaş oyunudur. Arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir tarafından katılan gerçek oyunculara karşı oynayabileceğiniz Zula Mobile APK Android dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Zula Mobile Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.LokumGames.ZulaMobile&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *