Top War: Battle Game Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTopwar Studio
  • DilTürkçe
  • Boyut893.6
  • Versiyon1.322.0
Top War: Battle Game Apk indir

Top War: Battle Game Apk indir

Top War: Battle Game APK indir, Android stratejik şehir kurma ve savaş oyunudur. Top War: Battle Game çok oyunculu kendi şehrini ve ordunu...

Top War: Battle Game APK indir, Android stratejik şehir kurma ve savaş oyunudur. Top War: Battle Game çok oyunculu kendi şehrini ve ordunu kurma oyunudur.

Top War: Battle Game APK Android strateji oyununda dünyayı Tiranlar yönetiyor ve ülkenin dört bir yanında mülteciler yer alıyor. Lejyon komutanların savaşlarına tanıklık ediyorsunuz.

Top War: Battle Game Oyunu Nasıl Oynanır?

Ülkenin dört bir tarafından özgürlük isteyen mülteciler ve bunlara karşı mücadele veren güçlü komutanlar yer almaktadır. Korkusuz bir lider olabilmek için güçlü bir ordu kuruyorsunuz. Top War: Battle Game APK Android oyununda binalar, beceriler, veya birimler ile gücünüzü yükseltmek için çaba harcıyorsunuz.

Top War: Battle Game APK oyun yeniliklerle dolu bir strateji oyunudur. Oyun içerisinde yükseltme ve bekleme süreleri yoktur. Savunma ve saldırı için Deniz ve Hava Kuvvetleri birliklerine liderlik etmek için Efsanevi karakterlerle düşmanlara karşı savaşıyorsunuz. Savaşlar çorak ve ıssız adalar geçiyor ve ordunuzun gücünü buna göre artırmalısınız.

Top War: Battle Game APK Android indir

Çeşitli oyun modlarıyla çok oyunculu online oynanabilen savaşlarda gerçek savaşçılara karşı savaşıyorsunuz. Top War: Battle Game APK Android oyunda sunucu savaşları, Kara Kuvvetler, Savaş Robotları ve Başken Taht gösterileri yer almaktadır. Oynaması ücretsiz olan Top War: Battle Game oyununda oyun için satın almalarda mevcuttur.

Top War: Battle Game Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.topwar.gp&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *