101 Yüzbir Okey Plus Android indir
101 Yüzbir Okey Plus Android indir

101 Yüzbir Okey Plus Android indir

Öncelikle Facebook için piyasaya sunulan ve çok kısa bir sürede ortalama 1 milyondan fazla kişinin oynamaya başladığı 101 Yüzbir Okey Plus, çıkardığı Android...

Öncelikle Facebook için piyasaya sunulan ve çok kısa bir sürede ortalama 1 milyondan fazla kişinin oynamaya başladığı 101 Yüzbir Okey Plus, çıkardığı Android işletim sistemli telefon sürümü ile yine online okey oyunları içerisinde zirvedeki yerini korumaya devam etmektedir. 101 Yüzbir Okey Plus‘un bu başarısı belli bir zaman sonra pek çok rakibinin de ortaya çıkmasına neden olmuştur. Ancak online okey oyunları içerisinde kolay oynanabilirliği ve kullanıcı dostu menüleri ile uygulama halen Türkiye’nin en çok oynanan okey oyunudur.

101 Yüzbir Okey Plus’un Ne Tür Özellikleri Bulunmaktadır?

Yüzbir Okey Plus’un en güzel özelliklerinden birisi tamamen ücretsiz bir oyun deneyimini kullanıcılarına sunmasıdır. Facebook’tan sonra Android işletim sistemli telefonlar için çıkarılan sürümünün de ücretsiz olması oyunun popülerliğinin Android telefonlar üzerinde de sürmesini sağlamıştır.Edge, 3G ya da WiFi ile online bir şekilde farklı telefon kullanıcıları ile oynanabilen Yüzbir Okey Plus‘ta online olan arkadaşların masalarına tek bir tıklama yardımı ile hemen dahil olabilmek mümkündür. 101 Okey Plus‘ta okey oynarken bir yandan da sohbet ederek yeni insanlar ile tanışma ve çok daha geniş bir sosyal ağa sahip olabilme olanağı bulunmaktadır.

101 Yüzbir Okey Plus Oynamanın Avantajları Var mıdır?

Yüzbir Okey Plus oynamanın en büyük ve en önemli avantajı; uygulamanın Android işletim sistemli telefonlara ilk indirildiğinde ve her gün oyuna giriş yapıldığında binlerce çipi bedava olarak kullanıcılarına hediye etmesidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Güzin

    Bu oyunun yüklenmesini istiyorum lütfen hemen yükleyin