Bear Rope Hero, Security City indir
Bear Rope Hero, Security City indir

Bear Rope Hero, Security City indir

Bear Rope Hero, Security City APK indir, Android Security City oyunu olan Bear Rope Hero’da şehrin güvenliği sağlayın. Şehirdeki şuçluları yakalayın. Bear Rope...

Bear Rope Hero, Security City APK indir, Android Security City oyunu olan Bear Rope Hero’da şehrin güvenliği sağlayın. Şehirdeki şuçluları yakalayın.

Bear Rope Hero, Security City APK Android oyun içerisindeki görevleriniz şehirdeki suçluları yakalamak ve şehrin güvenliği sağlamaktır. Şehirdeki suçluların kötü planlarını ortadan kaldırmak için sokaklarda gezin.

Bear Rope Hero, Security City APK indir ve Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde kötü planları olan, şehrin güvenlik sorunu olan suçluları ve hedefleri bulun. Bear Rope Hero, Security City APK Android oyunu içerisinde güvenlik ihlali yapan suçlularla savaşın. Suçlular bir okul öğrencisi kaçırdı ve yakalamak için yola NAF Bear Rope Hero takımıyla ilerleyin.

Uyuşturucu şehir mafya çetesi bir kasaba caddesine toplantı düzenliyor. Bu toplantı bitmeden kasabadan ayrılmadan ilk göreviniz bu mafyayı yakalamak olacaktır. Şehir bankasını soymuşlar ve bankanın güvenliğini sağlamak için onları öldürün. Büyük bir suç oyunu olan Bear Rope Hero, Security City oyununda Bear Rope Hero ile tüm yeteneklerinizi kullanıyorsunuz.

Yetenekleriniz adeta muazzam diyebilirim. Örümcek adam’ın ipini kullanarak suçluları yakalayabilirsiniz. Oyunda uçma, binalara tırmanma, lazer gözler, yerçekimi önleyici ve kara deli gibi bir sürü süper gücünüz bulunmaktadır. Bear Rope Hero, Security City APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirilebilir ve hemen oynayın.

Bear Rope Hero Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *