A101 Apk indir
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciYeni Magazacilik A.S
 • DilTürkçe
 • Boyut39.1 MB
 • Versiyon3.8.7

A101 Apk indir

A101 APK indir Android mobil uygulaması, A101 marketlerinin müşterilerine sunduğu bir mobil uygulamadır. Bu uygulama, A101 mağazalarında bulunan ürünleri ve kampanyaları takip etmenizi sağlar. Ayrıca,...

A101 APK indir Android mobil uygulaması, A101 marketlerinin müşterilerine sunduğu bir mobil uygulamadır. Bu uygulama, A101 mağazalarında bulunan ürünleri ve kampanyaları takip etmenizi sağlar. Ayrıca, uygulama aracılığıyla A101 mağazalarının adreslerini ve çalışma saatlerini bulabilirsiniz.

A101 APK indir mobil uygulaması, Android ve iOS işletim sistemleri için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulama içinde bulunan “Haftanın Fırsatları” bölümü, A101 mağazalarındaki indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca, uygulama üzerinden, A101 mağazalarının adreslerini, telefon numaralarını ve çalışma saatlerini de öğrenebilirsiniz.

A101 mobil uygulaması, müşterilerin alışveriş deneyimini kolaylaştırmayı hedefler. Uygulama sayesinde, A101 mağazalarındaki ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve indirimleri kaçırmadan takip edebilirsiniz.

A101 Mobil Alışveriş Uygulaması Nasıl Kullanılır?

A101 mobil uygulamasını kullanmak için öncelikle uygulamayı App Store veya Google Play Store’dan indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra açarak, üyelik oluşturmanız veya giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik oluşturmadan da uygulamayı kullanabilirsiniz, ancak bazı özelliklerden yararlanmak için üyelik oluşturmanız gerekiyor.

 1. A101 APK Android mobil uygulaması kullanarak şunları yapabilirsiniz:
 2. Haftanın Fırsatları” bölümünden güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.
 3. A101 mağazalarının adreslerini, telefon numaralarını ve çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.
 4. A101 mağazalarında bulunan ürünlerin fiyatlarını kontrol edebilirsiniz. Ürünlerin barkodlarını uygulama üzerinden taratıp, fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
 5. Alışveriş Listesi” bölümünden ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyebilir ve daha sonra mağazaya gitmeden önce listeyi görüntüleyebilirsiniz.
 6. Uygulama üzerinden sipariş verebilirsiniz. Uygulama üzerinden, A101 mağazalarındaki ürünleri seçip, sipariş verebilirsiniz. Bu sayede, mağazaya gitmeden ürünleri sipariş edebilirsiniz.

A101 mobil uygulaması, A101 mağazalarında alışveriş yapmayı kolaylaştıran ve müşterilere birçok avantaj sunan bir mobil uygulamadır. Uygulama arayüzü oldukça basit ve kullanımı kolaydır. İhtiyacınız olan ürünleri daha hızlı ve kolay bir şekilde bulmak ve alışveriş listenizi oluşturmak için A101 mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

A101 Apk indir uygulaması

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *