Adblock Plus

Adblock Plus

Adblock Plus indir, reklam engelleyici eklentisi olan Adblock Plus Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Yandex ve diğer tarayıcılar için ücretsiz reklam engelleyici. Adblock Plus...

Adblock Plus indir, reklam engelleyici eklentisi olan Adblock Plus Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Yandex ve diğer tarayıcılar için ücretsiz reklam engelleyici.

Adblock Plus indir, İnternette karşılaşılan rahatsız edici reklamları önlemek için tasarlanmış bir reklam engelleyici tarayıcı eklentisi olan Adblock Plus, tüm sayfayı kaplayan ve bu nedenle internette geçirilen zamanın oldukça can sıkıcı olmasına neden olan reklamları görmemeyi sağlayan bir eklentidir. İnternet sitelerinin kenarında çıkan reklamları engellediği gibi, Youtube reklamlarının da çıkmamasını sağlayan yazılım, milyonlarca kişinin işini kolaylaştıran ve reklamsız internette dolaşmayı sağlayan bir yazılımdır.

Adblock Plus Reklam Engelleyici indir

Dünya genelinde internet kullanıcılarına hitap eden bir reklam engelleyici tarayıcı eklentisi olan program, pek çok kullanıcının katkısı ile gerçek anlamda reklamları engelleyici bir eklenti olduğu kanıtlanmıştır. Tüm tarayıcılar için geçerli bir eklenti olması nedeniyle, Adblock Plus Chrome, Opera ve Mozilla Firefox gibi tarayıcılara Adblock Plus eklentisini yükleyerek reklam görmeden internette zaman geçirmek mümkün olabilir. Ücretsiz bir program olması sebebiyle milyonlarca kişi istenmeyen ve rahatsız edici internet reklamlarını bu şekilde engellemektedir.

Adblock Plus Eklentisinin Artı Yönleri

İnternet sayfalarında kendiliğinden açılan reklamlar ve neredeyse tüm sayfayı kaplayan reklam görüntüleri kotalı internet kullanıcıları için büyük sorun niteliğindedir. Kullandığı tarayıcıya Adblock Plus Chrome, Opera ve Mozilla Firefox eklentisi kurarak çalıştıran kullanıcılar için istenmeyen reklamlar sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu sayede sayfaların daha hızlı açılması ve kotanın kısa sürede dolması gibi sorunlar söz konusu değildir. Son dönemde gelen güncelleme sayesinde de pek çok görsel ve teknik yenilikler eklentinin daha kullanışlı olmasını sağlamıştır.

Adblock Plus Samsung internet indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *