Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud APK ücretsiz indir, Creative Photoshop, Illustrator ve InDesign dosyaları ile PDF’ler, XD prototipleri ve Lightroom fotoğrafları tasarla. Adobe Creative Cloud APK indir...

Adobe Creative Cloud APK ücretsiz indir, Creative Photoshop, Illustrator ve InDesign dosyaları ile PDF’ler, XD prototipleri ve Lightroom fotoğrafları tasarla.

Adobe Creative Cloud APK indir

Adobe Creative Cloud APK dosyası, android tabanlı cihazlara hızlı ve pratik bir şekilde yüklenebilmektedir. Android 8.0 ve üzeri sürümlerde kullanımı uygundur. Bu uygulama, kullanıcılar hareket hâlindeyken bile dosyaları yönetmeye imkân tanımaktadır. Ayrıca eğitimlerin görüntülenmesini ve uygulamaların keşfedilmesine de olanak sağlar. Kullanıcılar nerede olursa olsun bu uygulamayı pratik bir şekilde kullanabilirler. Ancak bu uygulamayı kullanabilmek için 13 ve üzeri bir yaşta olunması gerekir. Bununla birlikte Adobe koşulları ve gizlilik politikası da kabul edilmelidir.

Adobe Creative Cloud APK Özellikleri Nelerdir?

Adobe Creative Cloud APK ücretsiz dosyası sahip olduğu özelliklerden dolayı verimli bir kullanım sağlar. Adobe Creative Cloud ücretsiz APK uygulama üyeliği, dosyaların paylaşılması ve eşitlenmesi için 2 GB bir depolama alanı sunmaktadır. Ayrıca dosyalara kolay bir şekilde erişim sağlanabilir. Masaüstünde gerçekleştirilen bütün çalışmaların bir tamamlayıcısı olarak creative cloud mobil uygulaması basit bir şekilde kullanılabilir. Bununla birlikte ekran görüntüsü eşitlemeleri ile görüntülere not ekleme, işaret koyma ve masaüstüne otomatik bir şekilde eşitleme özelliğine sahip olunabilir. Ayrıca pratik bir şekilde paylaşım bağlantısı alınabilir.

Adobe Creative Cloud Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *