aquapark.io Apk indir
aquapark.io Apk indir

aquapark.io Apk indir

aquapark.io (APK) indir, Android online yarış oyunu çevirimiçi ve tek oyunculu oynanabilir. aquapark.io su kaydırağında kayarak rakiplerini geç. aquapark.io APK Android yarış türü oyun basit...

aquapark.io (APK) indir, Android online yarış oyunu çevirimiçi ve tek oyunculu oynanabilir. aquapark.io su kaydırağında kayarak rakiplerini geç.

aquapark.io APK Android yarış türü oyun basit bir oynanışa sahip online ve çevirimdışı oynanabilen bir oyundur. Su slaydının üzerinde kayarak bitiş çizgisini geçen ilk sen ol.

aquapark.io Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde renkli görseller ve sevimli karakterler bulunmaktadır. Havuz üzerinde bulunan su kaydırağından kayarak başlangıçtan bitiş çizgisine ilk varan kişi sen ol. aquapark.io APK Android online yarış oyununda kıvrımlı kaydırak ve engellerle dolu platform bulunmaktadır. Diğer oyunculara çarparak online etkisi hale getirin.

aquapark.io APK online Android oyunda yarışçıları saf dışı bırakmalısınız. Çünkü yarış esnasında diğer yarışçılarda sizleri su kaydırağının dışına itmek isteyecektir. Yarış sıralamasında listede 1. sıradaki yerini almak için çokca yarış kazanın ve karakterinizi geliştirerek ilerleyin.

aquapark.io APK Android indir

Online yarışçılar arasında yarıştığınız oyun özellikle çocukları ilgi duyabileceği düzeyde tasarlanmıştır. aquapark.io APK Android online oyunda renkli ve güneşli görseller içerisinde oynayacaksınız. Ücretsiz olan oyunda aksiyon dolu mükemmel anlar yakalayabilmeniz mümkündür.

aquapark.io Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cassette.aquapark&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *