Balance Duel indir
Balance Duel indir

Balance Duel indir

Balance Duel APK indir, Android aksiyon savaş oyunudur. Balance Duel oyununda mavi karakter ile blokların üzerinde kırmızı karaktere ateş ederek savaşın. Balance Duel APK Android...

Balance Duel APK indir, Android aksiyon savaş oyunudur. Balance Duel oyununda mavi karakter ile blokların üzerinde kırmızı karaktere ateş ederek savaşın.

Balance Duel APK Android aksiyon oyununda düşmanlarınız etkisiz hale getirerek ilerlemeye çalışıyorsunuz. Mavi karakterinizin elinde bulunan silahla dokunduğunuz her yere ateş edebiliyorsunuz.

Balance Duel APK Android indir

Aksiyon dolu oyunda ekrana dokunarak karakterinizi yönetebilir ve düşmanlarınıza ateş edebilirsiniz. Balance Duel APK Android oyununda düşmanlarınızı ve engelleri geçerek bir başka bölüme geçebilirsiniz. Blok yapılar üzerinde düşmeden ilerlemeniz isteniyor.

Hayatta kal ve düşmanı denize düşerek önünüzdeki tüm engelleri temizlemeniz istenmektedir. Mavi silahlı karakter kırmızı silahlı karakteri düşman olarak görüyor ve onu etkisiz hale getirmeniz isteniyor. Blok yapılar içerisinde patlayıcı maddelere ateş ederek kırmızı karakterin durduğu bloğu patlatmanız isteniyor. Balance Duel APK Android aksiyon oyunu APK oyun dosyasını Android cihazlara ücretsiz indirebilirsiniz.

Balance Duel Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kayac.balance_duel&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *