Snake Battle: Yılan Oyunu indir
Snake Battle: Yılan Oyunu indir

Snake Battle: Yılan Oyunu indir

Snake Battle: Yılan Oyunu APK indir, basit bir Android yılan savaşı oyunu çok oyunculu oynanabilir. Her büyük yılan küçük yılanı yiyerek savaşın ve lider ol....

Snake Battle: Yılan Oyunu APK indir, basit bir Android yılan savaşı oyunu çok oyunculu oynanabilir. Her büyük yılan küçük yılanı yiyerek savaşın ve lider ol.

Snake Battle: Yılan Oyunu APK Android oyunu içerisinde açgözlü yılan savaşı dünyasında online oynayabilirsiniz. Çok oyunculu oynanabilen yılan oyunu 2, 3 ve 4 oyunculu oynanabilir.

Snake Battle: Yılan Oyunu APK indir ve Nasıl Oynanır?

Öncelikle herkes en başta küçük bir solucan olarak oyuna başlamaktadır. Daha hızlı büyümek ve küçük yılanı yenmek için solucan bölgenizi genişleterek bu savaşı kazanmanız gerekiyor. Snake Battle: Yılan Oyunu APK Android oyununda yiyeyecek tarlalarında tatlılar, börekler, çörekler ve kekleri yiyerek büyümeniz gerekir.

Her yaştan oyun severin severek arkadaşlarıyla ve tüm dünyayla oynayabileceği bir oyundur. Eğer .io türü oyun kurallarını biliyorsanız Snake Battle: Yılan Oyunu APK Android telefon ve tabletlere indirip kolayca oynayabilirsiniz. Haftalık skor tablosunda çevirimiçi lider tablosunu görüntüleyerek sıralamanızı da görebilirsiniz.

Eğer buna benzer bir diğer en popüler oyunu indirmek isterseniz Yılanlar Mıntıkası: Obur Yılan APK oyununu ücretsiz Android telefon ve tabletlere indirip oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *