Block Craft 3D

Block Craft 3D

Block Craft 3D APK indir, ücretsiz en iyi simülasyon oyunları arasında bulunan Block Craft 3D Android mobil platformlar için en iyi minecraft benzeri kendi şehrini...

Block Craft 3D APK indir, ücretsiz en iyi simülasyon oyunları arasında bulunan Block Craft 3D Android mobil platformlar için en iyi minecraft benzeri kendi şehrini inşa etme oyunudur.

Block Craft 3D, son dönemin popüler şehir kurma oyunlarından birisidir. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinize kurarak oynayabileceğiniz oyunun özelliği basit grafiklerle nostaljik bir görünüme sahip olmasıdır.

Block Craft 3D Simülasyon Oyun Özellikleri

Block Craft 3D ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirerek kurabileceğiniz oyunda çok sayıda bina seçeneği bulunmaktadır. Block Craft 3D Android oyunu öncelikle bölgenin ihtiyaçlarını sağlayacak eğitim, sağlık ve güvenlik binaları inşa etmelisiniz. İlerleyen süreçlerde ise uzay gemisi ya da şehir simgeleri oluşturmanız mümkündür.

Block Craft 3D ücretsiz simülasyon oyununa başlarken kendi karakterinizi seçerek kişileştirmeniz mümkündür. Ayrıca oyundaki tüm binalar ve dekorasyon üzerinde özelleştirmeler yapabilirsiniz. Oyundaki evcil hayvanlar, eğlenceyi daha da arttırmaktadır. Yalnızca kedi, köpek sahiplenmekle kalmazsınız. Bir file dahi sahip olabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı oyuna davet edip listenize ekleyerek sosyalleşebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız şehirlerini ziyaret edebilir ve birlikte yardımlaşabilirsiniz. Block Craft 3D Android mobil simülasyon oyunu mobil platformlarda oynanan en iyi Minecraft benzeri oyundur.

Block Craft 3D APK indir

Hayal gücünü kullanmayı sevenlerin ilgisini çekebilecek Block Craft 3D APK oyununu aktif olarak 5 milyon kişi oynamaktadır. Bu zamana kadar 100 milyon kişi tarafından deneyimlenmiş olup cihazınızda kapladığı yer yalnızca 72 MB’tır. İhtiyaç duyacağınız Android sürümü ise en az 4.4’tür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *