Ball Run 2048 indir
Ball Run 2048 indir

Ball Run 2048 indir

Ball Run 2048 APK indir, Android için en iyi 2048 top oyunudur. Ball Run 2048 oyununda aksiyon dolu ve eğlenceli bulmaca oyununu suyun üzerinde oyna...

Ball Run 2048 APK indir, Android için en iyi 2048 top oyunudur. Ball Run 2048 oyununda aksiyon dolu ve eğlenceli bulmaca oyununu suyun üzerinde oyna rahatla.

Ball Run 2048 APK Android oyunu oldukça eğlenceli gündelik oynayabileceğiniz bir oyundur. Suyun üzerinde çok yüksek bir seviye platform üzerinde oynanabilmektedir.

Ball Run 2048 APK indir ve Nasıl Oynanır?

Suyun üzerindeki platformda top yuvarlanarak ilerlemektedir. Topunuz ile karşınıza çıkan üzerinde sayılar bulunan topları toplayarak ilerliyorsunuz. Ball Run 2048 APK Android oyununda karşınıza çıkan engelleride aşarak ilerlemeniz istenmektedir.

Oyunda engelleri zıplayarak geçiyorsunuz. Aynı numara ve renge sahip topları birleştirebilirsiniz. Eğlenceli ve heyecan verici aksiyon dolu oyun bir tür koşucu tipi oyundur. Ne kadar fazla top toplarsanız o kadar hızlı büyüyebilirsiniz. Ball Run 2048 APK Android oyunun APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirilebilmektedir.

Ball Run 2048 Oyun Özellikleri

  • Bağımlılık yapan mekanikleri
  • 3D renkli grafikler
  • Çoklu ve güzel ses efektleri
  • Topları aynı sayı ve renklerle birleştirme
  • Sezgisel titremeli kontroller

Ball Run 2048 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kayac.ball_run&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *