Blockman Go

Blockman Go

Blockman Go APK indir, çok oyunlar oynayabileceğiniz Blockman Go mobil oyununda online oyuncularla mesajlaşabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve takım oyunlarında oyun deneyiminizi paylaşabilirsiniz....

Blockman Go APK indir, çok oyunlar oynayabileceğiniz Blockman Go mobil oyununda online oyuncularla mesajlaşabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve takım oyunlarında oyun deneyiminizi paylaşabilirsiniz.

Blockman Go, eğlence kategorisinde yer alan en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunun hikayesi Blockman karakterine dayanmakla birlikte karşınıza pek çok farklı mini oyun çıkmaktadır.

Blockman Go Oyun Özellikleri

Oyunu cihazınıza kurabilmek için öncelikle Blockman Go APK dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra dosyayı açarak saniyeler içerisinde kurulumu tamamlayabilirsiniz. Bir üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Doğrudan ücretsiz olarak sunulan oyuna başlayabilirsiniz.

Blockman Go oyununda karakterinizi istediğiniz gibi giydirmeniz mümkündür. Bu noktada karşınıza binlerce kombinasyon çıkmakta olup özgür bir şekilde seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli dekorasyon aksesuarlarını kullanabilir ve şık mekanlar oluşturabilirsiniz.

Blockman Go oyununu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi diğer oyuncularla sohbet de edebilirsiniz. Çoklu oyun ve özel mesajlaşma seçeneği bulunduğu gibi grup oluşturarak da sohbet edebilirsiniz. Bu sayede eğlenirken sosyalleşebilir ve kendinizi asla yalnız hissetmezsiniz.

Oyunda cinsiyete özgü seçenekler de bulunmaktadır. Bu nedenle başlangıç esnasında cinsiyetinizi seçmeniz gerekmektedir. Altın paralar sayesinde oyun içi alımlar yapabileceğiniz ve Blockman Go VIP özelliklerine ulaşabileceğiniz imkanlar bulunmaktadır. Oyunun cihazınızda kaplayacağı yer ise yaklaşık 130 MB’tır.

Blockman Go Android APK indir

Sohbet sistemi bulunan çoklu oyunlarıyla dikkat çeken Blockman Go APK dosyasını Android mobil telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz. Cinsiyete özgü oyuncu dekorasyonlarıyla ve VIP grup sistemiyle daha iyi bir online oyun deneyimi sunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *