Chrome AdBlock
  • Ücretsiz
  • Geliştiricigundlach
  • Dilİngilizce
  • Versiyon1.0

Chrome AdBlock

En çok kullanılan tarayıcılardan biri niteliğindeki Chrome için hazırlanmış olan Chrome AdBlock, tarayıcıyı kullanım sırasında sıkça karşılaşılan reklamları engelleyen kullanışlı bir eklentidir. Mozilla...

En çok kullanılan tarayıcılardan biri niteliğindeki Chrome için hazırlanmış olan Chrome AdBlock, tarayıcıyı kullanım sırasında sıkça karşılaşılan reklamları engelleyen kullanışlı bir eklentidir. Mozilla Firefox kullanıcılarının uzun süredir aşina oldukları eklenti sonunda Chrome içinde gelmiş ve online reklamları engelleme programı olarak yeni özelliklerle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Chrome için başarılı bir reklam engelleme eklentisi olarak, kullanıcılar internet sitelerinde daha hızlı bir şekilde gezinebilme imkânı bulabilmektedir.

Chrome Adblock Ne İşe Yarar?

İnternet sitelerinde karşılaşılan reklamlar çoğu zaman aranılan ürünlere kolayca erişmeyi sağlasa da ilgi alanına girmeyen kişilerin dikkatini dağıtmaktadır. Chrome AdBlock ise bu reklamları devrede kaldığı sürede engellemekte ve reklamsız ve daha sade bir site içeriklerinde dolaşma imkânı sunmaktadır. Son derece basit bir şekilde kurulabilen ve etkisini hemen hissettiren online reklam engelleme programı, istenilen zamanda birkaç tıkla devre dışı bırakılabilmektedir.

Chrome Adblock reklam engelleme programı Ücretli Mi?

İnternet sitelerinin neredeyse tamamını kaplayan reklamlardan şikayetçi olanlar bu reklamları daha az görmek için arayış içine girerken Chrome AdBlock ile karşılaşmaktadır. Diğer yandan ücretli olup olmadığı da diğer merak edilen sorulardan biridir. Tamamen ücretsiz olarak Chrome kullanıcılarının hizmetine sunulmuş olan eklenti, Türkçe dil desteği ile de her kullanıcının zorlanmadan kullanabilmesini sağlamaktadır. Chrome AdBlock ile tüm reklamları engelleme ve kaldırma konusunda etkili olan program, kullanıcıların genel olarak memnun olduğu ve internet sitelerinde gezinme hızlarının arttığını belirttikleri bir yazılımdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *