AdBlock Chrome

AdBlock Chrome

Adblock Chrome indir, ücretsiz en iyi reklam engelleyici Adblock Chrome eklentisi Türkçe ile internette bulunan tüm siteler üzerindeki reklamları engeller. En çok kullanılan...

Adblock Chrome indir, ücretsiz en iyi reklam engelleyici Adblock Chrome eklentisi Türkçe ile internette bulunan tüm siteler üzerindeki reklamları engeller.

En çok kullanılan tarayıcılardan biri niteliğindeki Chrome için hazırlanmış olan AdBlock Chrome, tarayıcıyı kullanım sırasında sıkça karşılaşılan reklamları engelleyen kullanışlı bir eklentidir. Mozilla Firefox kullanıcılarının uzun süredir aşina oldukları eklenti sonunda Chrome içinde gelmiş ve online reklam engelleyici programı olarak yeni özelliklerle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Chrome için başarılı bir reklam engelleme eklentisi olarak, kullanıcılar internet sitelerinde daha hızlı bir şekilde gezinebilme imkânı bulabilmektedir.

Adblock Chrome indir

İnternet sitelerinde karşılaşılan reklamlar çoğu zaman aranılan ürünlere kolayca erişmeyi sağlasa da ilgi alanına girmeyen kişilerin dikkatini dağıtmaktadır. Chrome AdBlock ise bu reklamları devrede kaldığı sürede engellemekte ve reklamsız ve daha sade bir site içeriklerinde dolaşma imkânı sunmaktadır. Son derece basit bir şekilde kurulabilen ve etkisini hemen hissettiren online reklam engelleme programı, istenilen zamanda birkaç tıkla devre dışı bırakılabilmektedir.

Ücretsiz Adblock Chrome Eklentisi

İnternet sitelerinin neredeyse tamamını kaplayan reklamlardan şikayetçi olanlar bu reklamları daha az görmek için arayış içine girerken AdBlock Chrome eklentisi ile karşılaşmaktadır. Diğer yandan ücretli olup olmadığı da diğer merak edilen sorulardan biridir. Tamamen ücretsiz olarak Chrome kullanıcılarının hizmetine sunulmuş olan eklenti, Türkçe dil desteği ile de her kullanıcının zorlanmadan kullanabilmesini sağlamaktadır. Chrome AdBlock Plus ile tüm reklamları engelleme ve kaldırma konusunda etkili olan program, kullanıcıların genel olarak memnun olduğu ve internet sitelerinde gezinme hızlarının arttığını belirttikleri bir yazılımdır.

Ablock Plus reklam engelleyici eklentisinin ücretsiz tüm sürümlerini indirmek için Ablock Plus indir bağlantısına tıklayarak Windows ve mobil platformlar için indirme gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *