Counter Strike 1.6 Türkçe Dil Paketi
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSierra Online
  • DilTürkçe
  • Boyut1.77 MB
Counter Strike 1.6 Türkçe Dil Paketi

Counter Strike 1.6 Türkçe Dil Paketi

Counter Strike 1.6 oyunu Türkçe yama indir, oyunda Türkçe konuşma paketi, telsiz konuşmaları ve CS 1.6 oyun menüleri Türkçe dil paketidir. Aksiyon dolu...

Counter Strike 1.6 oyunu Türkçe yama indir, oyunda Türkçe konuşma paketi, telsiz konuşmaları ve CS 1.6 oyun menüleri Türkçe dil paketidir. Aksiyon dolu online FPS oyunu Counter Strike’ı TR dili ile oynamak için hemen ücretsiz indirin.

Valve tarafından geliştirilen dünyanın en popüler oyunu Counter Strike 1.6 aksiyon oyununu Türkçe dil paketidir. Sesli telsiz konuşmaları, oyun menüleri ve silah seçimleri TR diline çeviriliyor. 2 ayrı takım terörist ve polis takımı kuruyoruz. Sevdiğiniz bölümlere girip ister online server’da dilersenizde bilgisayar sistemine karşı oynadığımız oyun türüdür.

Counter Strike 1.6 Türkçe Dil Paketi Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisindeki CS 1.6 Türkçe yama tr dil paketini oyunun kurulumunu yaptığınız dizine kurulumunu yapmanız gerekmektedir. Counter Strike 1.6 oyunu kurarken eğer farklı bir dizin seçmişseniz o dizine yüklemeniz gerekiyor. Oyun kapalıyken yamayı yüklerseniz sorunsuz çalışıyor. Kurulum bittikten sonra giriş yapın herşeyin Türkçe olduğunu göreceksiniz. Keyifli oyunları diliyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *