Critical Ops

Critical Ops

Critical Ops indir, ücretsiz online FPS oyunu, Facebook Gameroom’un pc bilgisayarda, android apk ve iOS cihazlarında oynayabileceği savaş oyunudur. Critical Ops oyununu internet...

Critical Ops indir, ücretsiz online FPS oyunu, Facebook Gameroom’un pc bilgisayarda, android apk ve iOS cihazlarında oynayabileceği savaş oyunudur. Critical Ops oyununu internet tarayıcınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon tarzı oyundur.

Critical Ops Oyunu Nasıl Oynanır

Counter Strike’a çok benzeyen tamamen ücretsiz oynanabilen online FPS aksiyon ve savaş oyunu kategorisine giriyor. Öncelikle Critical Ops oyununu oynayabilmek için Facebook hesabınızla giriş yapın. Pc bilgisayarda mutlaka Google Chrome, internet Explorer ve Safari internet tarayıcısı ile oynanabilmektedir. Oyun mozillaf firefox tarayıcısını desteklememektedir.

Critical Ops Bilgisayara Nasıl İndirilir

Öncelikle oyunu bilgisayara indirmek isteyen oyun severler Facebook Gameroom programını indirmeleri gerekiyor. Hem Critical Ops oyununu hemde diğer Facebook oyunlarını bilgisayara ücretsiz indirip oynama fırsatı yakalayabilirsiniz. Android apk ve iOS iPhone platformları için Google Play ve Apple Store’dan indirmek için bağlantıları kullanın.

Gerçekci silahlar ile oynanan oyunu arkadaşlarınızla ve diğer çevirimiçi oyuncularla oynayabilirsiniz. Nasıl counter strike oyununda terörist ve polis takımını seçiyorsanız aynısını Critical Ops oyunu için söyleyebiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *