Craftsman: Building Craft Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciStarGame22
  • Dilİngilizce
  • Boyut86.8M
  • Versiyon1.9.231
Craftsman: Building Craft Apk indir

Craftsman: Building Craft Apk indir

Craftsman: Building Craft APK indir, Android pikselleştirilmiş tek oyunculu sandbox oyunudur. Craftsman: Building Craft ücretsiz en iyi simülasyon oyunudur. Craftsman: Building Craft APK indir, Android...

Craftsman: Building Craft APK indir, Android pikselleştirilmiş tek oyunculu sandbox oyunudur. Craftsman: Building Craft ücretsiz en iyi simülasyon oyunudur.

Craftsman: Building Craft APK indir, Android simülasyon oyunu stilize edilmişi çevirimdışı bina inşa etme ve şehir kurma oyunudur. Kalite ses efektleri ve çarpıcı grafikleriyle dikkat çekmektedir.

Craftsman: Building Craft Oyunu Nasıl Oynanır?

Birçok oyun modu bulunan oyunda basit bir oynanış ve kaliteli görselleri yer almaktadır. Craftsman: Building Craft APK Android oyun zanaatkarların ev tasarlaması ve kaleler inşa etmesi için geliştirilmiştir. Yalnız başınızı hiç sıkılmadan yeni yapılar ve araç gereçler inşa edebilmenize imkan tanımaktadır.

Craftsman: Building Craft APK oyunda ev, bina, kale ve yeni araç gereçler inşa edebilirsiniz. Çeşitli oyun modlarıyla oynanabilir basit bir oyundur. Pikselleştirilen görselleriyle Sandbox oyunu tek kişilik çevirimdışı oynanmaktadır. Yön tuşlarını kullanarak hareket edebilir ve elinizde bulunan malzemeleri kullanarak şehrinizin inşasına başlayabilirsiniz.

Craftsman: Building Craft APK Android indir

Harika bir simülasyon oyunu olan Craftsman: Building Craft APK Android oyununu ücretsiz bir şekilde Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. Çeşitli yapılar inşa etmenize olanak tanıyan oyunu arkadaşlarınızın yardımıylada oynayabilirsiniz.

Craftsman: Building Craft Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.craftsman.go&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *