Drive and Park indir
Drive and Park indir

Drive and Park indir

Drive and Park (APK) indir, Android simülasyon oyununda şehiriçinde araba kullanıyor ve park etme görevlerini yapıyorsunuz. Drive and Park park arabası var. Drive and Park...

Drive and Park (APK) indir, Android simülasyon oyununda şehiriçinde araba kullanıyor ve park etme görevlerini yapıyorsunuz. Drive and Park park arabası var.

Drive and Park (APK) Android simülasyon kategorisinde bulunan oyun ücretsiz indirilebilir. Oyun içerisinde park arabaları, park etme dubaları, uyarı ışıkları ve çeşitli görevler bulunmaktadır.

Drive and Park APK Android indir

Oyunda mini arabalar, kaliteli grafikleri ve kolay oynanışıyla oynanabilen simülasyon oyunudur. Simülasyon oyununda doğru yerlere arabanızı park ederek görevleri tamamlıyorsunuz. Drive and Park APK Android oyunu içerisindeki dünyada bulunan tüm arabaları toplamak ilk görevlerinizden biri olabilir.

Oyundaki görevleri tamamladıkça para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla araba satın alabilir ve park arabanızı geliştirebilirsiniz. Renkli görsellere sahip olan bir oyundur. Drive and Park APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirilip oynanabilmektedir.

Drive and Park Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.parking.game&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *