CS Wall Hack indir
 • Ücretsiz
 • Geliştiriciindirvip.com
 • DilTürkçe
 • Boyut105 MB
 • Versiyon1.0

CS Wall Hack indir

CS Wall Hack indir, Counter Strike oyunlarında düşmanları duvardan görebilmenize yardımcı olan Counter Strike 1.6 duvar hilesi (lazerli) yaması indir. CS Wall Hack indir, Yılların...

CS Wall Hack indir, Counter Strike oyunlarında düşmanları duvardan görebilmenize yardımcı olan Counter Strike 1.6 duvar hilesi (lazerli) yaması indir.

CS Wall Hack indir, Yılların eskitemediği oyunlardan birisi olan CS için üretilen ve piyasada Counter Strike duvar hilesi olarak yayınlanan bu hile, kolay yoldan başarı elde etmek isteyen oyuncular için ideal bir seçenektir. Hilenin en önemli özelliği; oyun esnasında savaşırken duvarın arkasında duran rakiplerin tespit edilebilmesine ve vurulabilmesine imkân vermesidir. CS Wall Hack hilesi programı sayesinde azılı rakiplerin nerede oldukları görülebilir ve onlara karşı büyük avantaj sağlanabilir.

CS Wall Hack Duvar Hilesi indir

Counter Strike duvar hilesini yediden yetmişe pek çok kişi tarafından sevilerek oynanan Counter Strike’nin belki de gelmiş geçmiş en iyi hilesi olan CS Wall Hack hilesi kolay kullanımı ve hızlı kurulumu ile dikkat çekmektedir. Dürüst oyuncuların nefret ettiği ve çoğu zaman onlar adına oldukça can sıkıcı olabilen bu hile, rakiplerin basit şekilde öldürülebilmelerine olanak verir.

Sürekli Kullanım Halinde Ban Riski

Counter Strike duvar hilesi sürekli kullanıldığı takdirde oyun yöneticileri tarafından tespit edilebilir ve kullanan oyuncuların karakterlerinin ceza alarak süresiz şekilde kapatılmalarına neden olabilir. Bu yüzden her hilede olduğu gibi bunda da abartıya kaçmamak önemlidir. İnternetten indirme işlemleri gerçekleştirildikten sonra sadece bir iki tıklama eşliğinde bilgisayara kurulabilen hile, oyunu açtıktan sonra klavyede yer alan ‘’End’’ tuşuna basılması ile aktif hale getirilebilir. Daha sonra oyuncu karşısına çıkan ve duvarların arkasına gizlenmiş olan rakiplerini rahat bir şekilde tespit ederek vurmaya başlayabilir.

Counter Strike oyunlarını ücretsiz indirmek için kategorimizi buradan ziyaret edebilirsiniz. Counter Strike Oyunları kategorimizden ücretsiz CS oyun sürümlerini, CS Wall hack gibi duvar hileleri, Counter Strike Türkçe yamalarını ve CS bot paketlerini indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. Ben Yousef

  mahgde ecfgret ahjak limak jaıca ecıusad ye ncvxjk ıofjeı

 2. eren

  END tuşuna bastım olmadı help

 3. sefa

  hileler nedir?

  • indir

   Hile için CS Wall hack’i indirdiğinde rahatlıkla oyun içerisinde görebiliyorsun