Death Worm™ indir
Death Worm™ indir

Death Worm™ indir

Death Worm™ APK indir, Android arcade türü oyun deluxe ve egg ice and fire içerisinde barındıran korkunç bir solucan canavarın olduğu Death Worm™ oyunudur. Death...

Death Worm™ APK indir, Android arcade türü oyun deluxe ve egg ice and fire içerisinde barındıran korkunç bir solucan canavarın olduğu Death Worm™ oyunudur.

Death Worm™ APK Android oyunu ilginç bir oyun hikayesi bulunmaktadır. Asıl karakterin büyükannesini yutan canavar solucanı konu almaktadır. Bisikleti ve karşısına ne gelirse yutan bir canavarın olduğu oyundur.

Death Worm™ APK indir ve Oyun Nasıl Oynanır?

Bir kasabada geçen oyunda yerin altında gezen canavar solucan bulunmaktadır. Tanıklar canavar solucanın herşeyi yuttuğunu ve zarar verdiğini anlatmaktadır. Yeraltı canavarı olan solucanın uzaylı mı, yırtıcı mı yada genetik bir canavar mı olduğu tartışılmaktadır.

Death Worm™ APK Android oyunu içerisinde tehlikeli yırtıcılarda bulunmaktadır. Oyunda hayvanlar arasında kuşlar, kaplanlar, köpekbalıkları ve kertenkeleler var. Ancak birde iş adamları da bulunuyor. Timsah’ın da yer aldığı tehlikeli yırtıcılarda var. Bir tür hayatta kalma oyunu olarakta tanımlayabileceğimiz bir oyun yapısı hakim aslına bakarsak.

Aç canavar ama bir o kadarda evcil hayvan gibi bu Death Worm™ oyunundaki solucan. Oyun içerisinde yeni puanlar alarak kilitleri aç. Kampanya modunu açarak zorlu seviyeleri geçmek için puan ve para kazanın. Death Worm™ APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere APK oyun dosyasını ücretsiz indirip hemen oynayın.

Death Worm™ Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playcreek.DeathWorm_Free&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *