Diyanet Sure ve Dualar
Diyanet Sure ve Dualar

Diyanet Sure ve Dualar

Diyanet Sure ve Dualar indir ve namaz sure ve duaları öğren. Diyanet Sure ve Dualar APK’yı indirip sure ve dua arama ve Türkçe...

Diyanet Sure ve Dualar indir ve namaz sure ve duaları öğren. Diyanet Sure ve Dualar APK’yı indirip sure ve dua arama ve Türkçe meali okuma uygulamasıdır.

Diyanet Sure ve Dualar uygulaması android işletim sistemli cihazlarda çalışan bir uygulama olup namaz ve sureleri öğrenmek isteyenler için son derece faydalıdır. Her an elinizin altında bulunan uygulaması kullanışlı ara yüzü ile ön plana çıkmaktadır.

Diyanet Sure ve Dualar Uygulaması Özellikleri

Uygulamanın apk dosyasını indirdikten sonra yükleme için izin vererek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir üyeliğe ihtiyaç duymaksızın ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamayı açtıktan sonra sureler ya da dualar bölümüne tıklayabilirsiniz.

İstediğiniz dua ya da surenin üzerine tıkladığınızda hem Arapça okunuşunu hem de mealini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca duanın okunuşunu da dinleyerek duaların telaffuzunu daha doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Yazılara yakınlaşma ve uzaklaşma özelliğinin bulunması da uygulamayı daha kullanışlı hale getirir.

Diyanet Sure ve Dualar Android APK indir

Diyanet Sure ve Dualar Android APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Diyanet Sure ve Dualar Apk içerisinde namaz sureleri, Arapça ve Türkçe okuyabilirsiniz. Arapça namaz surelerinin Türkçe meali de bulunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *