Quran for Android

Quran for Android

Quran for Android APK’yı indir ve Kur’an-ı sesli dinle. Quran for Android Kur-an-ı sesli dinleme, okuyabilme ve 20 dilde Kur’an-ı sesli dinleme uygulamasıdır....

Quran for Android APK’yı indir ve Kur’an-ı sesli dinle. Quran for Android Kur-an-ı sesli dinleme, okuyabilme ve 20 dilde Kur’an-ı sesli dinleme uygulamasıdır.

Quran for Android uygulaması, android işletim sistemli tablet ve telefonlardan kuran okuyabilme imkânı sunar. Farklı ekran boyutlarına uyum sağlayan esnek bir tasarıma sahip olan uygulama ücretsiz bir şekilde çalışmaktadır.

Quran for Android Özellikleri

Kuranın istediğiniz bölümüne kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan uygulama sayesinde her yerde ve her zaman kuran okuyabilirsiniz. Kaldığınız yeri ya da favori bölümünüzü kaydedebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz yeri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Quran for Android APK’yı indirip uygulaması Kuran’ı Arapça sunmakla beraber 20 dilde çevirisi mevcuttur. Ayrıca sesli çalma özelliği de bulunup Kuran’ı sesli olarak dinlerken yazı üzerinden takip edebilirsiniz. İstediğiniz bölümleri tekrar dinleme imkânınız bulunur. Gece modu ise okuma esnasında gözlerinizin ağrımasının önüne geçer.

Quran for Android APK’yı indir

Quran for Android kuran okuma ve sesli kuran dinleme uygulamasını ücretsiz bir şekilde Quran for Android APK‘sini android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *