Drift Max Pro Apk indir
Drift Max Pro Apk indir

Drift Max Pro Apk indir

Android Drift Max Pro APK indir, drift yarış simülasyonu ve araba yarışı oyunu olan Drift Max Pro ücretsiz indirin multiplayer modunda yarışlara katılın. Drift Max...

Android Drift Max Pro APK indir, drift yarış simülasyonu ve araba yarışı oyunu olan Drift Max Pro ücretsiz indirin multiplayer modunda yarışlara katılın.

Drift Max Pro APK, hızı sevenlere hitap eden bir yarış oyunudur. Dünyanın pek çok ülkesinde aktif olarak oynamamakta olan oyun sahip olduğu 3D grafikleri ile yüksek gerçeklik hissi sunmaktadır.

Drift Max Pro Araba Yarış Oyunu

Türk oyun yapımcıları tarafından geliştirilmiş olan oyunu oynayabilmek için ücretsiz şekilde Drift Max Pro APK dosyasını indirebilirsiniz. Birkaç saniye içerisinde kurulumu tamamlayarak oyuna başlayabilir ve hızın tadını çıkarabilirsiniz. Cihazınızda yalnızca 54 MB yer kaplayan oyun yavaşlama ya da kasma yapmaz. İhtiyaç duyacağınız Android sürümü ise en az 5.0’dır.

Drift Max Pro Android APK oyununda çok sayıda araç bulunmakta olup bütçenize uygun araçlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Araçlarınız üzerinde yapacağınız değişiklikler sayesinde binlerce farklı kombinasyon oluşturmanız mümkündür.

Oyunda Moskova, Tokyo, İstanbul gibi dünyanın en büyük ve güzel şehirleri yer almaktadır. Farklı modların bulunması ise uzun süre sıkılmadan Drift Max Pro oynayabilmenizi mümkün kılmaktadır. Gece ve gündüz seçenekleri de bulunan oyunda oldukça ilginç drift teknikleri yer almaktadır.

Sürüş kamerasından tüm hamlelerinizi takip edebilir ve böylece daha rahat hareket edebilirsiniz. Tamamladığınız görevler sonrasında kazandığınız puanlarla ise aracınızı geliştirebilirsiniz.

Drift Max Pro APK Android indir

Çarpıcı ve en üst düzey gerçekci drift mekaniklari bulunan yarış simülasyonu oyunu Drift Max Pro APK Android cihazlara ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Sürücü kemarası, arabayı kokpitten sürebilme ve çok oyunculu modlarıyla araba tutkunlarının vazgeçemeceği bir araba yarış oyunudur.

Drift Max Pro Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tiramisu.driftmax2&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *