Driving School 2017 Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciOvidiu Pop
  • DilTürkçe
  • Boyut410.0 MB
  • Versiyon5.0
Driving School 2017 Apk indir

Driving School 2017 Apk indir

Driving School 2017 APK indir, Android çok oyunculu yarış ve serbest sürüş oyun modunda arkadaşlarınızla oynayın. Driving School 2017 araba sürmeyi öğretir. Driving...

Driving School 2017 APK indir, Android çok oyunculu yarış ve serbest sürüş oyun modunda arkadaşlarınızla oynayın. Driving School 2017 araba sürmeyi öğretir.

Driving School 2017 APK indir, Android online oynanabilen oyunda araba sürmeyi öğretebilen oyun modlarıyla eğlenceli bir oyundur. Oyun içerisinde şehirler, çöller, dağlar, kırsal yollar ve daha birçok harika ortamlar yer almaktadır.

Driving School 2017 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda debriyajlı şansıman kullanmayı öğreten bir oyun yapısı bulunmaktadır. Aracın vitesini atabilir ve klasik otomatik vites kutusunuda kullanabilirsiniz. Driving School 2017 APK Android oyunda sanal direksiyonu veya çok sayıda diğer kontrolleri kullanarak oynayabilirsiniz. Çeşitli oyun modları ve sürüş simülatörleri bulunan oyunda 80’den fazla seviye yer almaktadır.

Driving School 2017 APK Android oyunda kendi sürüş becerilerinizi göstererek ehliyetinizi alabilirsiniz. 100’e yakın araç ve 15’ten fazla ayrıntılı harita yer almaktadır. Ehliyet almadan önce araba, otobüs ve kamyon gibi araçlardan hangisinin ehliyetini alacağınızı belirliyorsunuz. Yeni çok oyunculu modunda serbest sürüş ve bayrağı yakalama modları yer almaktadır.

Driving School 2017 APK indir

Gerçekci hasar sistemiyle oynanabilir olan oyunda aracın benzinide bitiyor ve benzin istasyonlarına gitmeniz isteniyor. Dokunmatik tuşlar, gerçek motor sesleri ve gerçekci hava koşullarını oyunda görebilirsiniz. Driving School 2017 APK Android oyunda kumanda desteğide yer almaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *