Good Girl Bad Girl indir
Good Girl Bad Girl indir

Good Girl Bad Girl indir

Good Girl Bad Girl APK indir, Android koşu oyunudur. Nefes kesen koşu oyunu oynarken Good Girl Bad Girl ile iyi ve kötü arasında seçim yaparak...

Good Girl Bad Girl APK indir, Android koşu oyunudur. Nefes kesen koşu oyunu oynarken Good Girl Bad Girl ile iyi ve kötü arasında seçim yaparak koşuyorsunuz.

Good Girl Bad Girl APK Android oyunu sonsuz nefes kesici bir koşu oyunudur. Oyunda platform üzerinde koşarken karşınıza çıkan malzemeleri topluyor ve engelleri aşarak ilerliyorsunuz.

Good Girl Bad Girl APK Android indir

Nefes kesen koşu oyunu içerisinde önünüze çıkan eşyaları toplayın, diğer karakterlerle etkileşimde bulunun ve engelleri aşarak ilerleyin. Good Girl Bad Girl APK Android oyunu basit oynanış, kaliteli görseller ve kontrolleri bulunmaktadır.

Oyunda ne kadar uzağa gidebilirseniz o kadar uzağa giderek ilerlemeniz istenmektedir. Her eşyanın kendine göre farklı etkenleri ve puanları bulunmaktadır. Elmasları toplayarak karakterinizi geliştirebilirsiniz. Good Girl Bad Girl APK Android oyunu APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilir ve nefes kesen koşu oyununun tadını çıkartabilirsiniz.

Good Girl Bad Girl Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.msa.moraltransform&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *