Ezan Vakti Pro

Ezan Vakti Pro

Ezan Vakti Pro indir ve namaz vakitlerini öğren. Ezan Vakti Pro APK’yı indirip reklamsız ezan dinle, namaz vakitleri, Kur’an dinle, kıble yönü bul ve 40...

Ezan Vakti Pro indir ve namaz vakitlerini öğren. Ezan Vakti Pro APK’yı indirip reklamsız ezan dinle, namaz vakitleri, Kur’an dinle, kıble yönü bul ve 40 hadis-i şerif-i oku.

Ezan Vakti Pro Namaz Vakitleri, piyasadaki en kompleks namaz vakti uygulamalarının başında yer almaktadır. Müslümanlara hitap eden uygulamada her an elinizin altında olacak pek özellik bulunmaktadır.

Ezan Vakti Pro Namaz Vaktileri Özellikleri

  • Bulunduğunuz bölgeyi seçerek ya da konuma izin vererek ezan vakitlerini takip edebilir, imsak ve iftar zamanlarını görebilirsiniz. Ayrıca ezan saatinden önce bildirim de alabilirsiniz.
  • Uygulamanın bildirimleri için geçerli olan farklı sesler bulunmaktadır. Ezanın yanı sıra farklı ilahileri de seçebilirsiniz.
  • Namaz saatlerinde gelen aramaları otomatik olarak sessize alabilir ya da reddedebilirsiniz.
  • Uygulamanın kuran bölümüne tıklayarak okuyabilirsiniz. Ok takibi özelliği, okumanızı kolaylaştırabilir.
  • Kıble bulma özelliği ile bulunduğunuz yerde kıblenin hangi yönde olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ezan Vakti Pro Android APK indir

Ezan Vakti Pro Android APK’yı indirip içerisinde namaz vakitleri, ezan dinleme, kuranı kerim dinleme ve 40 hadisi şerif bulunan namaz vakti uygulamasıdır.

Ezan Vakti Pro Apk sayesinde yaşadığınız şehri ayarlayarak ezan namaz vakitlerini öğrenebilir ve Kuranı Kerim Türkçe mealini okuyabilirsiniz. Ezan saati ve namaz vakitleri yanı sıra en iyi kıble bulma uygulamasıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *