F.lux
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciF.lux
  • Dilİngilizce
  • Boyut0.56 MB
  • Versiyon4.66

F.lux

F.lux indir ve bilgisayar ekran parlaklığını daha fazla yükselt. F.lux ortama ve saate göre laptop ve bilgisayar monitörü otomatik ışık ayarlama ve ekran...

F.lux indir ve bilgisayar ekran parlaklığını daha fazla yükselt. F.lux ortama ve saate göre laptop ve bilgisayar monitörü otomatik ışık ayarlama ve ekran parlaklığı artırma programıdır.

F.lux indir ve bilgisayar ekran parlaklığını daha fazla yükselt. F.lux ortama ve saate göre laptop ve bilgisayar monitörün otomatik ışık ayarlama programıdır.

F.lux Ekran Parlaklığı Ayarlama Programı Özellikleri

F.lux, uzun süre bilgisayar başında çalışan insanlar için geliştirilmiş olan mönitör ışık ayarlama ve ekran parlaklığı artırma programıdır. Ekran ışını ayarlama programı F.lux sayesinde gözlerde kızarma, geceleri uzun süre kullanımda kanlanma ve kaşıntı şikayetlerini ortadan kaldırmaktadır.

F.lux ekran parlaklığı yükseltme ve artırma programı bulduğunuz ortama, gün ışığı saatine göre ve otomatik olarak ekran parlaklığı ve rengini ayarlama konusunda başarılı bir programdır.

F.lux otomatik ekran parlaklığı ve mönitör rengini değiştirme hususunda önemli rol oynamaktadır. Akşam saatlerinde bilgisayarınızın ekran rengini ve ekran ışık parlaklık ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ekran parlaklığı ayarlama programı sayesinde monitör parlaklık ayarlarını kolaylıkla yapabilmenizi sağlamaktadır. F.lux ücretsiz Windows laptop ve masaüstü bilgisayarlar için kullanabilir indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *