Renk Kodları Bulma
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciIconico Inc
  • Dilİngilizce
  • Boyut579.4 mb
  • Versiyon1.0

Renk Kodları Bulma

Renk kodları bulma programı ClorPic indir, Renk kodları çoğu zaman web sitesi ile uğraşan kişilere lazım olmakla birlikte grafik resim çizimi uğraşanlara da başka şekillerde...

Renk kodları bulma programı ClorPic indir, Renk kodları çoğu zaman web sitesi ile uğraşan kişilere lazım olmakla birlikte grafik resim çizimi uğraşanlara da başka şekillerde lazım olabilmektedir. Genelde photoshop ile uğraşanlar zaten ellerinin altında program olduğu iin internetten renk kodu arama gereği hissetmeyecektir. Ben web işleri ile uğraştığım için bir çok zaman bu kodları aramak zorunda kalıyorum.

Her rengin internetin arka yüzünde yani kod kısmında sayılarla  bir karşılığı bulunmaktadır. bu renk kodlarını  photoshopunuz varsa  direk programı açarak bulabilirsiniz. İkinci bulma şekli olarak aşağıdaki renk Kod panelinden istediğiniz renge karşılık gelen kodu bulabilirsiniz.

Renk kodu şeması

renk-kodlari

Renk-kodu

ColorPicSmall-renk-bulmaRenk bulma için en kalıcı ve güzel kalıcı çözüm Bunlardan hariç bana sürekli olarak renk kodları lazım oluyor ama  sürekli elimin altında olsun istiyorsanız ücretsiz olarak renk bulma programı olan colorpic  programını linkimizden hemen indirebilirsizin. Web tasarımı ile  profesyonel ve amatör uğraşan  bir çok kişiye çok kolay ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

ColorPic Programın  en güzel yanı çok kullanışlı olmasıdır.bulmak istediğiniz renk kodunu istediğiniz nesnenin üzerine  programın imlecini mous yardımı ile getirerekten program size o rengin nesnenin  direk olarak kod olarak Renk kodlarını göstermektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. haşim

    paint kodları için teşekkürler