Fat Pusher indir
Fat Pusher indir

Fat Pusher indir

Fat Pusher APK indir, Voodoo tarafından geliştirilen Fat Pusher Android için indirip çok kolay gözüken, çok eğlenceli, basit ve beceri türü bir mobil oyundur. Voodoo...

Fat Pusher APK indir, Voodoo tarafından geliştirilen Fat Pusher Android için indirip çok kolay gözüken, çok eğlenceli, basit ve beceri türü bir mobil oyundur.

Voodoo tarafından geliştirilen Fat Pusher Android oyunu bir platform üzerinde kutuları ittirip ilerleyebileceğiniz beceri oyunudur. Fat Pusher beceri oyunu çok kolay bir oynanışa sahip ve basit ama en yüksek puanı alabilmek için çok uğraşmanız gereken bir oyundur.

Fat Pusher Beceri Oyunu Özellikleri

Fat Pusher Android APK’yı indirip beceri türü oyunda platformda koşarak ilerleyen karakteri en iyi şekilde yönetmeye çalışıyorsunuz. Platform üzerindeki kutuların bazıları çok zor bazıları ise daha kolay devrilebilmektedir.

Oyundaki amacınız karakterin kutuları toplayarak bitiş çizgisine oldukça kilolu girmesini sağlıyorsunuz. Fat Pusher oyununda kazandığınız coin’ler ise karakterinizi geliştirebilmekte önemli rol oynamaktadır.

Fat Pusher Android APK indir

Fat Pusher Apk indirip Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. Fat Pusher Android APK beceri oyununda karakterin kutuları devirmesini sağlıyorsunuz.

Fat Pusher Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mglstudio.boyvsblocks&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *