Foot Clinic – ASMR Feet Care indir
Foot Clinic – ASMR Feet Care indir

Foot Clinic – ASMR Feet Care indir

Foot Clinic – ASMR Feet Care APK indir, Android Foot Clinic online ASMR tırnak salonu oyununda ayak kliniği doktoru olarak ayağı fırçala, oje sür ve...

Foot Clinic – ASMR Feet Care APK indir, Android Foot Clinic online ASMR tırnak salonu oyununda ayak kliniği doktoru olarak ayağı fırçala, oje sür ve törpüle.

Foot Clinic – ASMR Feet Care APK Android oyunu içerisinde tırnak salonunda tırnak bakımı yapıyorsunuz. Ayak kliniği doktoru olarak görev yaptığınız tırnak salonunda ayak fırçalarını kullanın.

Foot Clinic – ASMR Feet Care Oyunu Nasıl Oynanır?

ASMR tırnak salonu oyunu içerisinde doktor becerilerinizi en iyi şekilde kullanın. Ayak kliniği doktoru olarak tırnakları torpile, fırçala, kazıyın, çekin yada koparın. Foot Clinic – ASMR Feet Care APK Android oyunu online oynanabilmektedir.

Ayak bakımı doktoru olarak karakterinizi yüksek seviyeye çıkartmak için uğraşıyorsunuz. Tırnak bakımı becerilerinizi kliniğinize gelen müşterilerinize gösterin. Ayak spası ve tırnaklar için pedikür uygulamalarını yaparak para kazanıyorsunuz.

Foot Clinic – ASMR Feet Care APK indir Android

Tırnak salonu oyunu olan Foot Clinic salonunda ayak tırnaklarını ameliyat ve pedikür işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Foot Clinic – ASMR Feet Care APK Android oyunun Android telefon ve tabletlerinize 81 MB oyun dosyasını indirin hemen oynayın.

Foot Clinic – ASMR Feet Care Android

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *