Game Booster
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciIObit
  • DilTürkçe
  • Boyut117.9 MB
  • Versiyon3.4.0

Game Booster

Oyun performansı arttırma programları içerisinde ayrı bir yeri bulunan Game Booster, şık tasarımı ve kolay anlaşılabilir menüleri ile dikkat çekmektedir. Bilgisayarlara indirilen oyunların...

Oyun performansı arttırma programları içerisinde ayrı bir yeri bulunan Game Booster, şık tasarımı ve kolay anlaşılabilir menüleri ile dikkat çekmektedir. Bilgisayarlara indirilen oyunların oynanması esnasında meydana gelen kasma ve donma gibi durumlarda oyun performansı arttırma özelliği ile çoğu bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilen bu programın en büyük avantajı ise ücretsiz bir şekilde pek çok özelliği bir arada bulundurmasıdır.

Game Booster Bilgisayar  Oyun Hızlandırma Programı

Game Booster programının en önemli özelliği; daha hızlı ve başarılı bir oyun deneyimi sağlamasının yanı sıra bilgisayarın genelinde hız artışına olanak vermesidir. Sistem analizi de yapabilen program sayesinde sistemin sahip olduğu istatistikler görüntülenebilir ve buna göre üzerinde çeşitli iyileştirmelere gidilebilir. Oyun performansını arttırarak bilgisayar sistemi kaynaklarının çok daha verimli şekilde kullanılmasına imkan sağlayan bu yazılım, oyunun açık olduğu esnada arka planda çalışan gereksiz pek çok uygulamayı devre dışı bırakarak bilgisayar kullanıcılarına çok daha keyifli bir oyun tecrübesi yaşatmaktadır.

Yediden Yetmişe Herkesin Kolaylıkla Kullanabileceği Bir Program

Game Booster programın avantajlarından birisi de; kullanıcı dostu ara yüzü ve tek bir tık yardımı ile oyun ve bilgisayar hızlandırmasına imkan vermesidir. Özellikle bilgisayarında fazla sayıda uygulama ve program çalışan kişilerin tercih edebileceği bu uygulama tamamen ücretsiz olması ile büyük beğeni toplamaktadır. Daha güçlü ve hızlı bilgisayar sistemleri için yazılım gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *