IObit Uninstaller
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciIObit
  • DilTürkçe
  • Boyut1350 MB
  • Versiyon11.2.0

IObit Uninstaller

IObit Uninstaller indir, IObit Windows 10 bilgisayarda program kaldırma görevi üstlenen IObit Uninstaller 11 son sürümü ücretsiz indirip program kaldırın. IObit Uninstaller indir, ileri düzeyde...

IObit Uninstaller indir, IObit Windows 10 bilgisayarda program kaldırma görevi üstlenen IObit Uninstaller 11 son sürümü ücretsiz indirip program kaldırın.

IObit Uninstaller indir, ileri düzeyde program temizleme aracı olarak özellikle Windows işletim sistemlerinde başarılı sonuçlar veren bu program, günümüzde pek çok bilgisayar kullanıcısının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bilgisayar kullanıcılarının her türlü ileri düzeyde program temizleme ihtiyacını olabilecek en başarılı şekilde gerçekleştiren yazılımın en güzel taraflarından birisi de hem kolay hem de hızlı bir temizlik sağlamasıdır. Tamamen ücretsiz bir uygulama olan IObit Uninstaller sayesinde en deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları dahi diledikleri temizliğe erişim fırsatı yakalayabilirler.

IObit Uninstaller indir

Zamanlar biriken ve bilgisayarlarda çeşitli donma ve yavaşlamalara sebebiyet veren her türlü içeriği etkili bir şekilde silen IObit Uninstaller ücretsiz ile dileyen herkes bilgisayarını çok daha verimli bir şekilde kullanabilir. Bilgisayarları ilk günkü hallerine yaklaştırması ile sevilen programlardan birisi olan bu yazılımın en önemli özelliği ise; Windows işletim sistemlerinde yer alan Program Ekle ve Kaldır menüsünde dahi görünmeyen pek çok gereksiz içeriği bilgisayar kullanıcılarına göstererek silinmesine olanak vermesidir.

Windows Programlarını Silme/Kaldırma

Program ile sadece bilgisayar kullanıcıları tarafından sisteme yüklenmiş olan dosyaların değil, bilgisayara Windows işletim sistemlerinin yüklenmesi ile otomatik olarak inen çeşitli uygulamaların da silinmesi mümkün olur. Bu da programı oldukça başarılı ve faydalı bir uygulama haline getirir. Bilgisayar kayıt defterinde biriken ve bir süre sonra yavaşlamalara neden olan her türlü çöp dosyanın en etkili temizliği için IObit Uninstaller son sürümü gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *