Advanced SystemCare
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciIObit
  • DilTürkçe
  • Boyut49.20 MB
  • Versiyon12.0.3.199

Advanced SystemCare

Bilgisayar hızlandırma ve temizleme programları içerisinde son yılların en popüler yazılımlarından birisi olan bu program, kolay kullanımı ve kullanıcı dostu menüleri ile dikkat...

Bilgisayar hızlandırma ve temizleme programları içerisinde son yılların en popüler yazılımlarından birisi olan bu program, kolay kullanımı ve kullanıcı dostu menüleri ile dikkat çekmektedir. Piyasada yer alan pek çok bilgisayar hızlandırma ve temizleme programının aksine birçok özelliğini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan yazılım, bu nedenle uzun süredir rakipleri içerisinde liderliğini sürdürmektedir.

Ufak Boyutu ve Kullanışlı Menüleri ile İdeal

Advanced SystemCare programı zaman içerisinde çeşitli nedenler yüzünden yavaşlamaya başlayan bilgisayarları yeniden hızlandırma konusunda tercih edilebilecek başarılı yazılımlardandır. Yaptığı derinlemesine temizlik ile bilgisayarları ilk günkü haline geri getirebilen bu güçlü program az yer kaplayan boyutu ile de dikkat çekmektedir. En acemi bilgisayar kullanıcılarının dahi gönül rahatlığı ile kullanabileceği ve kısa sürede çözebileceği menüleri ile etkili bir temizlik aracı olduğu belirtilebilirken, sistem optimizasyonu konusunda da oldukça iyi olduğu söylenebilir.

Windows’u Hızlandırma ve Güvenlik Önlemlerini Arttırma İmkanı

Advanced SystemCare’nin en güzel özelliklerinden birisi Windows işletim sistemlerinde başlangıç ekranında birçok uygulamanın devre dışı bırakılmasını sağlaması ile Windows’un genel işleyiş performansını yükseltmesidir. Windows’u hızlandırmanın yanı sıra disk birleştirme ve disk temizleme gibi olanakları ile ideal yardımcı programlardan olan bu yazılımda sadece birkaç tıklama eşliğinde uygulamaları hayata geçirmek mümkün olabilir. Tüm bunların yanı sıra kayıt defteri temizleme özelliği ve tarayıcı koruma seçenekleri ile de piyasanın en etkili programlarından olduğu söylenebilir.

Advanced SystemCare

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *