Combofix indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiricisUBs
  • DilTürkçe
  • Boyut5.40 MB
  • Versiyon17.10.14.1

Combofix indir

Combofix indir, Başarılı bir virüs temizleme programı olarak uzun yıllardır neredeyse her bilgisayarın kurtarıcılarından olan bu yazılım, bilgisayarları derinlemesine temizlemesi ve kritik hataları...

Combofix indir, Başarılı bir virüs temizleme programı olarak uzun yıllardır neredeyse her bilgisayarın kurtarıcılarından olan bu yazılım, bilgisayarları derinlemesine temizlemesi ve kritik hataları gidermesi ile oldukça popülerdir. Dip tarama gerçekleştirebilen üstün özellikleri ile işletim sistemlerinin en ücra köşelerindeki hataları dahi bulup çıkarabilen yazılım ile her türlü sistem hatasının düzeltilmesi mümkün olabilir. İnternet üzerinden kullanımı ile ilgili tüm bilgilere kolaylıkla erişilebilen Combofix, bu özelliği sayesinde en yeni bilgisayar kullanıcılarının dâhil talimatlara uyarak bilgisayar temizliklerini gerçekleştirmelerine imkân verir.

Derin Tarama ile Daha Güçlü İşletim Sitemleri

Virüs temizleme programı çeşitleri arasında tamamen ücretsiz olması ile çok uzun bir süredir liderliği kimselere kaptırmayan bu yazılım, bilgisayarlara bulaşan virüs, trojan ve rootkitlerin yanı sıra spyware ve malware gibi zararlı içerikler üzerinde de etkin bir temizleyicidir. Çeşitli nedenlerle bilgisayarları zarar gören kullanıcılar, programı çalıştırarak sistemlerini ilk günkü temiz hallerine geri çevirme imkânına sahip olabilirler.

Amvo Virüsü Üzerinde de Etkili

Combofix, en tehlikeli bilgisayar virüslerinden birisi olan ve bilgisayarlara bulaştığı durumlarda çoğunluk format atılmasını gerektiren amvo.exe virüsünü dahi kalıcı şekilde temizlemesi ile ön plana çıkmaktadır. Farklı ve zorlu pek çok virüs üzerinde etkili olan bu programı dileyen herkes internet sitesi üzerinden kolaylıkla indirip bilgisayarına kurabilir. Sadece birkaç tıklama ile çalışmaya başlayan program kısa sürede bilgisayarlardaki tüm dosyaları tarayarak var olan problemleri giderir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *