TeamSpeak Client

TeamSpeak Client

TeamSpeak Client oyunda sesli konuşma 32-bit 64-bit indir. TeamSpeak sesli sohbet programı son sürümünü sitemizden ücretsiz 3.1.10 sürümünü indir. TeamSpeak Client sınırsız ve kolay ücretsiz...

TeamSpeak Client oyunda sesli konuşma 32-bit 64-bit indir. TeamSpeak sesli sohbet programı son sürümünü sitemizden ücretsiz 3.1.10 sürümünü indir.

TeamSpeak Client sınırsız ve kolay ücretsiz bir kullanımı içerir. Windows işletim sistemlerinin 32 bit ve 64 bit bile işlem görebilir.Programı sitemizden bilgisayarınıza indirebilmeniz için hemen indir butonuna tıklayarak ordanda download linkine tıklama yaparak indirebilirsiniz. Şimdi sizlere TeamSpeak son sürüm programının özelliklerinde ve tanıtımından bahsedelim.

TeamSpeak Client 32 / 64 Bit indir

TeamSpeak tanımı oyun sever insanların online oyunlar oynarken birbirleriyle ücretsiz bir şekilde anında karşıdaki ve kendisinin sesini karşıya iletilmesine sağlayan bir sesli konuşma programıdır. Birbirinizle bundan sonra esnek,kaliteli,güçlü ölçeklenebilir bir şekilde anında konuşmanızı sağlayacaktır.

TeamSpeak Client 32 ve 64 bit, sunucu ve yazılım profesyonel bir şekilde oluşturulmuştur. Eş zamanlı olarak sesin net tane tane iletilmesini sağlayarak sizlerin sesini ve arkadaşlarınızı seslerini en iyi şekilde anlamanızı sağlayacaktır. Birden fazla istemci sistemiyle istemci bağlantıları ile ses en üst kalitede hızlı bir şekilde iletmeyi sağlar. Kapasitesi bol güçlü bağlantılara sahiptir. Sevgilinizle bile sabahlara kadar konuşma özelliği sağlar. Oyun içinde iken masaüstünde evde arabada bilgisayarınız açık internetiniz varken her türlü konuşma iletişimini sağlayabilirsiniz.

TeamSpeak Sesli Konuşma Programı Özellikleri

 • TeamSpeak sunucularının daha kolay kullanımı için birden fazla adres defteri vardır.
 • Sınırsız ve ücretsizdir.
 • Birden fazla kullanıcı ile sesli konuşma yapabilirsiniz.
 • Kullanıcılarla kanal veya alt kanallara katılabilirsiniz.
 • Daha fazla kontrol için orta kanallar için grup toplantılarına ev sahipliği yapar.
 • Whisper foksiyonlarını kullanarak diğer kanallarda konuşabilirsiniz.
 • Kişilik gruplar oluşturulabilir.
 • TeamSpeak Client 32 ve 64 bit Windows indir.

TeamSpeak Client Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

TeamSpeak Client aşağıdaki videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz çünkü videoyu izlemeniz taktirde programı en iyi şekilde özelliklerinde faydalanabileceksiniz. Böylece programı en iyi şekilde kullanabileceksiniz. iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz değerli indirvip.com kullanıcıları..

 • teamspeak client 3
 • teamspeak client indir
 • teamspeak client (32-bit)
 • teamspeak client (64-bit)
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. sema

  İngilizceden her türlü konu anlatımı yapabilirim soru cevap çalışabiliriz..

 2. sema

  Kültürel Miras ve Turizm öğrencisiyim.. İnkilap Tarihi I ve Turkce .. tam not almak isterim.. İngilizcem iyidir..

  umarım herşey gönlümüzce olur 🙂
  05324612159

 3. teamspeak

  gerçektende çok güzel açıklayıcı bir anlatım olarak programın işlevi anlatılmış gerçekten çok teşekkür ederim. programı indiriyorum şuan çalıştığından eminim. emeğe saygı çok işime yarayacak bir programdı.