Glary Utilities
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGlarysoft
  • DilTürkçe
  • Boyut16.25 MB
  • Versiyon5.84

Glary Utilities

Glary Utilities Sistem performansını arttırmak için kullanılan bir program olan Glary Utilities indirilmesi ve kullanılması oldukça basit ve hızlı olan bir programdır. İnternet...

Glary Utilities

Sistem performansını arttırmak için kullanılan bir program olan Glary Utilities indirilmesi ve kullanılması oldukça basit ve hızlı olan bir programdır.

İnternet tarayıcıları ve arama motorları üzerinden aratılarak kolayca ulaşılabilen bir program olmasıyla birlikte aynı zamanda ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.

1

Glary Utilities Ne İşe Yarar?

Bilgisayarı hızlandırmak, hataları tamir etmek ve hızlandırmak için piyasada birçok program bulunmaktadır. Ancak bu programlardan azı Glary Utilities programı kadar kapsamlı ve kolay bir programdır. Bilgisayar içerisinde bulunan fazla, gereksiz ve hatalı dosyaları bulaya ve sistemden temizlemeye yarayan Glary Utilities, bilgisayar performansını ilk günkü gibi tutmak isteyen kullanıcılar için oldukça ideal bir programdır.

Glary Utilities Avantajları Nelerdir?

İnternet tarayıcısı üzerindeki eklentileri düzenlemeye yönetmeye de yardımcı olan bu program, hard disk üzerindeki boş alanın analizini de yapabilmekte ve aynı ya da benzer programları ve dosyaları saptayarak daha fazla boş alan açılmasını sağlamaktadır.

Sistemde yüklü olan programları ve bu programlara ait kabuk uzantıları da göstermeye yarayan Glary Utilities, bu uzantıları düzenlemek için olanak sağlamaktadır.

Programın en ilgi çekici özelliklerinden birisi de önemli ve gizli dosyaların şifrelenmesine imkân sağlamasıdır. Bunlarla birlikte bu program belleği en uygun şekilde kullanmaya, başlangıç programlarını düzenleyebilmeye, bozuk ve yanlış kısa yolları tamir etmeye ve boş klasörleri saptamaya izin vermektedir.

Programın şuan için bilinen ve problem olabilecek tek dezavantajı, tarayıcı temizliği ayarlarında sadece İnternet Explorer seçeneğinin bulunmasıdır. Fakat bu dezavantaj da yapılacak güncellemelerle en kısa sürede giderilecek olacak hatalar listesinde yer almaktadır.

Glary Utilities indiren herkesi oldukça memnun eden bir programdır. Yukarıda yazıldığı gibi pek çok avantaja sahip bu program, Glary Utilities download edildiği takdirde Türkçe dil seçeneği ile oldukça kolay kullanılabilen programlardan biridir.

Programın Ekran Görüntüsü

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *