Glary Utilities
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGlarysoft
  • DilTürkçe
  • Boyut16.25 MB
  • Versiyon5.84

Glary Utilities

Glary Utilities 5 indir, bilgisayarınızı hızlandırma, temizleme, onarım, çöp dosyaları temizleme yapan Glary Utilities ücretsiz indirip performans artırın. Glary Utilities 5 ücretsiz ve...

Glary Utilities 5 indir, bilgisayarınızı hızlandırma, temizleme, onarım, çöp dosyaları temizleme yapan Glary Utilities ücretsiz indirip performans artırın.

Glary Utilities 5 ücretsiz ve Türkçe programı, sistem performansını arttırmak için kullanılan bir program olan Glary Utilities 5 indirilmesi ve kullanılması oldukça basit ve hızlı olan bir programdır. İnternet tarayıcıları ve arama motorları üzerinden aratılarak kolayca ulaşılabilen bir program olmasıyla birlikte aynı zamanda ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.

Glary Utilities 5 Ücretsiz indir

Windows 10 bilgisayarı hızlandırmak, hataları tamir etmek ve hızlandırmak için piyasada birçok program bulunmaktadır. Ancak bu programlardan azı Glary Utilities programı kadar kapsamlı ve kolay bir programdır. Bilgisayar içerisinde bulunan fazla, gereksiz ve hatalı dosyaları bulaya ve sistemden temizlemeye yarayan Glary Utilities, bilgisayar performansını ilk günkü gibi tutmak isteyen kullanıcılar için oldukça ideal bir programdır.

Glary Utilities PC Hızlandırma Programı

İnternet tarayıcısı üzerindeki eklentileri düzenlemeye yönetmeye de yardımcı olan bu program, hard disk üzerindeki boş alanın analizini de yapabilmekte ve aynı ya da benzer programları ve dosyaları saptayarak daha fazla boş alan açılmasını sağlamaktadır. Sistemde yüklü olan programları ve bu programlara ait kabuk uzantıları da göstermeye yarayan Glary Utilities 5 ücretsiz, bu uzantıları düzenlemek için olanak sağlamaktadır.

Glary Utilities 5 sistem temizlik ve hızlandırma programın en ilgi çekici özelliklerinden birisi de önemli ve gizli dosyaların şifrelenmesine imkân sağlamasıdır. Bunlarla birlikte bu program belleği en uygun şekilde kullanmaya, başlangıç programlarını düzenleyebilmeye, bozuk ve yanlış kısa yolları tamir etmeye ve boş klasörleri saptamaya izin vermektedir.

Glary Utilities 5 programın şuan için bilinen ve problem olabilecek tek dezavantajı, tarayıcı temizliği ayarlarında sadece İnternet Explorer seçeneğinin bulunmasıdır. Fakat bu dezavantaj da yapılacak güncellemelerle en kısa sürede giderilecek olacak hatalar listesinde yer almaktadır.

Glary Utilities indiren herkesi oldukça memnun eden bir programdır. Yukarıda yazıldığı gibi pek çok avantaja sahip bu program, Glary Utilities sistem optimizasyon programını download edildiği takdirde Türkçe dil seçeneği ile oldukça kolay kullanılabilen programlardan biridir.

Glary Utilities Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *