Go Plane indir

Go Plane indir

Go Plane APK indir, Android online VOODOO arcade oyunudur. Go Plane oyununda ekrana dokunarak uçağın kontrolünü sağlıyor ve füzeleri yollayarak savaşıyorsun. Go Plane APK Android...

Go Plane APK indir, Android online VOODOO arcade oyunudur. Go Plane oyununda ekrana dokunarak uçağın kontrolünü sağlıyor ve füzeleri yollayarak savaşıyorsun.

Go Plane APK Android oyunu VOODOO tarafından geliştirilen arcade kategorisinde bulunan ücretsiz bir oyundur. Oyunda mini uçağın kontrolünü sağlıyor ve uçarak rakiplerinizi vuruyorsunuz.

Go Plane APK Android indir

Oyunun basit kontrolleri ve farklı bir arcade oyunu türüyle karşımıza çıkmaktadır. Bağımlılık yapan Go Plane APK Android oyunu online oynayabilirsiniz. Tüm dünyadan katılan oyuncularla çok sayıda füzeyi yok ediyorsunuz.

Mini uçağınızla göklerde sizi vurmaya çalışan roketleri havada imha ediyorsunuz. Puan kazanmak için oynadığınız ilerlemeli VOODOO online oyunudur. Go Plane APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize APK oyun dosyasını ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Go Plane VODOO Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=io.voodoo.goplane1&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *