Car Parking Multiplayer
Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer APK indir, araba part etmenin yanı sıra açık dünya çok oyunculu modu bulunan Car Parking Multiplayer oyununda serbest sürüş ve gerçek oyunculara...

Car Parking Multiplayer APK indir, araba part etmenin yanı sıra açık dünya çok oyunculu modu bulunan Car Parking Multiplayer oyununda serbest sürüş ve gerçek oyunculara karşı çok oyunculu yarış modu bulunan oyundur.

Car Parking Multiplayer, bir simülasyon oyunudur. Araba sürmeyi sevenlere hitap eden bu oyun sayesinde özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Hız sınırı ve trafik kurallarına uymanıza gerek kalmadan oynayabileceğiniz oyunun farklı modları bulunmaktadır.

Car Parking Multiplayer oyunu özellikleri

Oyuna serbest sürüş modunda başlayabilir ve becerilerinizi geliştirerek oyuna alışabilirsiniz. Unutmamalısınız ki benzininiz bir noktaya kadar dayanacaktır. Bu nedenle benzin istasyonlarını gördüğünüzde deponuzu doldurmanız önemlidir.

Araç özelleştirme konusunda oldukça geniş seçeneklere sahip olan Car Parking Multiplayer APK Android oyununda yalnızca modelleri seçmekle kalmazsınız. Arabanızın tüm parçalarını değiştirmen imkânınız bulunur. Oyunu alıştırma modunda kendiniz oynayabileceğiniz gibi gerçek oyuncularla da yarışabilirsiniz.

Çok oyunculu simülasyon oyununu oynarken sosyalleşmenizi de sağlayan Car Parking Multiplayer’de kendi arkadaş listenizi oluşturabilir ve oyun esnasında sesli sohbet edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz polis olmayı da seçebilirsiniz.

82 farklı modu bulunan oyunda değişik zorluk seviyeleri bulunmaktadır. Kendinize hitap eden seviyeyi bulabilir ve dilerseniz lüks araçlarla dilerseniz de kamyon ya da çekicilerle oyuna katılabilirsiniz. Oyunu cihazınıza yükleyebilmek için Android sürümünüzün en az 6 olması gerekmektedir.

Car Parking Multiplayer apk indir

Çok oyunculu oyun modunda online oyuncularla yarışlara katılabileceğiniz Car Parking Multiplayer APK dosyasını Android mobil telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz. Araba özelleştirme seçenekleri, gerçek oyuncularla araba değişimi, sesli sohbet ve polis modu gibi daha bir çok oyun seçeneği bulunan oyundur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *