GTA IV Türkçe Yama
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciOyunÇeviri
  • DilTürkçe
  • Boyut1.24 MB
  • Versiyon1.0
GTA IV Türkçe Yama

GTA IV Türkçe Yama

GTA IV Türkçe yama indir, GTA (Grand Theft Auto) 4 liberty City Stories serisi için % 100 Türkçe yamasıdır. Steam’de yayınlanan Rockstar Games...

GTA IV Türkçe yama indir, GTA (Grand Theft Auto) 4 liberty City Stories serisi için % 100 Türkçe yamasıdır. Steam’de yayınlanan Rockstar Games tarafından geliştirilen oyunun ücretsiz Türkçe dil yaması.

GTA IV Oyunu Hikayesi

Oyun muhteşem bir hikayeye sahip olup muhteşem bir başlangıçla karşımıza çıkıyor. Sırp asıllı Niko kahramanımız yıllar önce başı belada olduğu için Amerika’dan ayrılmıştı. Ancak başı belalardan kurtulmaması nedeniyle amcasının yanına tekrar Amerika’ya dönerek yeni bir hayat kurmak ister. GTA IV Türkçe yama ile oyunun hikayesi ve verilen görevleri anlamak için mutlaka indirin oyunu iki kat keyifli hale getirin.

Ancak Niko istediği hayatı ve yoluna koyup beladan kurtulmak isterken hiçbirşey planladığı gibi gitmez. Tabi oyunun macera ve aksiyon dolu serüveni burada başlar. Türkçe dil paketi ile GTA 4 oyununu tamamen Türkçe olarak oynamanızı sağlayan bu yama sayesinde Niko’nun başından geçen ve gelecek ile ilgili hikayesini okuyarak anlamanıza yardımcı oluyor. Eğer GTA IV oyununu oynadınız ve bitmiş olsa bile mutlaka GTA 4 Steam Türkçe yama indirip tekrar oynamanızı tavsiye ederim.

Oyun Çeviri ekibi tarafından hazırlanan GTA 4 % 100 Türkçe yama ile oyundaki menüler, altyazılar ve diğer seçenekler tamamen Türkçe olarak İngilizce dilinden çevirilmiştir.

GTA 4 Türkçe Yama Kurulum

Amerikan GTX dosyasını kopyalayıp
C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\text
içine yapıştırın bu kadar iyi oyunlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *