GTA 5 Türkçe Yama
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGTA Türk
  • DilTürkçe
  • Boyut4.88 MB
  • Versiyon1.0
GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 (Grand Theft Auto) Türkçe yama indir, Rockstar Games oyunu olan GTA 5 için geliştirilen yüzde 100 GTA 5 Türkçe yama dil...

GTA 5 (Grand Theft Auto) Türkçe yama indir, Rockstar Games oyunu olan GTA 5 için geliştirilen yüzde 100 GTA 5 Türkçe yama dil paketidir. Bilgisayarınızda oynadığınız GTA oyunu için ücretsiz Türkçe yamayı hatasız kurulumunu yapabilirsiniz.

GTA Türk ekibi tarafından hazırlanan çalışma sayesinde GTA 5 Türkçe yaması ile GTA 5 oyunu menüleri, altyazı konuşmaları, telefon menüsü, gelen kısa mesajlar ve gmailler tamamen İngilizce dilinden Türkçe’ye başarıyla çevirisi sağlanmıştır. GTA 5 % 100 Türkçe yama ile oyunu kolayca oynayabilir ve zorlu görevlerde nelerin yapılması istenildiğiniz hızlıca yapabilirsiniz.

Grand Thef Auto GTA 5 Türkçe yama kurulumunu yaptığınızda online modundan çıkmanız gerekiyor. Çünkü Rockstar Games yapımcısı bu yamayı kuranları online modunda oynarken yakalabiliyor ve sizi oyundan banlıyor. Eğer lisanslı sürümünü satın aldıysanız bu yamayı online modunda devre dışı bırakmanızı tavsiye ederiz.

Oyun kapalıyken kurulumu yaparsanız sorunsuz çalışacaktır. Kurulumu yaptıktan sonra oyuna giriş yaptığınızda ilk olarak karşınıza Türkçe menüler gelecektir. Tek yapmanız gereken GTA 5 Türkçe yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atmanız yeterli olacaktır. Ancak .exe uzantılı hazırlandığı için otomatik kurulum gerçekleştirmektedir.

Çok Önemli Not: Oyunu online modunda oynayanlar bu yamayı kapatmadan oynarlarsa banlanabilirler. Bu yüzden meydana gelebilecek hiçbir sorun sitemize ait olmayıp tüm yükümlülük kullanıcıya aittir. GTA 5 indirmek için buraya tıklayarak GTA 5 oyununu ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *