GTA Vice City Multiplayer
 • Ücretsiz
 • Geliştiricivc-mp
 • DilTürkçe
 • Boyut1.19 MB
 • Versiyon1.0
GTA Vice City Multiplayer

GTA Vice City Multiplayer

GTA Vice City Multiplayer Mod indir, Grand Theft Auto serisinin ilk versiyonu Vice City çoklu oyunculu online olarak oynama eklentisi. Oyun için hazırlanmış...

GTA Vice City Multiplayer Mod indir, Grand Theft Auto serisinin ilk versiyonu Vice City çoklu oyunculu online olarak oynama eklentisi. Oyun için hazırlanmış ücretsiz multiplayer paketini indirip çete savaşları düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla birçok etkinliğe katılabilirsiniz.

Oyunu daha eğlenceli şekilde oynamak isteyen Vice City severler için mükemmel bir mod diyebiliriz. Online olarak arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla takım kurup karşılıklı olarak mafya savaşlarına katılabilirsiniz. Oyunun yapısı itibariyle aksiyon ve macera bu mod ile iki katına çıkıyor.

GTA Vice City Multiplayer eklentisini bilgisayarınıza indirip sorunsuz yükleyebilmeniz için Vice City oyununun bulunması gerekmektedir. Multiplayer modunu oyunun bilgisayarda kurulu olduğu yere yükleme yapmanız gerekmektedir.

Vice City Multiplayer Mod Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan .exe programını çalıştırıp GTA oyunu PC’de yüklü olduğu dizine yükleme yaptıktan sonra oyuna giriş yapın. Oyunu online oynama olarak oynamaya başlamak için istediğiniz bir sunucuya giriş yaparak oynayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. gtaseviyorum

  Gta vice city oyununu çok severek halen oynuyorum yamada sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim indirvip

 2. ayca

  teşekkürler gta vice city multiplayer modunu indirdim online modunda diğer oyuncularla birlikte oynayabiliyorum