GTA San Andreas Şahin Yaması indir
  • Ücretsiz
  • Geliştiricigtainside
  • DilTürkçe
  • Boyut13.00 MB
  • Versiyon1.0
GTA San Andreas Şahin Yaması indir

GTA San Andreas Şahin Yaması indir

GTA San Andreas Şahin Yaması indir, San Andreas oyununda Tofaş arabasının şahin modelini sürmeniz için tasarlanan ücretsiz GTA San Andreas şahin yamasıdır. Yama sayesinde oyuna...

GTA San Andreas Şahin Yaması indir, San Andreas oyununda Tofaş arabasının şahin modelini sürmeniz için tasarlanan ücretsiz GTA San Andreas şahin yamasıdır. Yama sayesinde oyuna yabancılık çekmeden sanki Türkiye sokaklarında gibi hissederek şahin arabası tutkunları için hazırlanan yamayı indirip kurabilirsiniz.

GTA San Andreas Şahin yamasıdır. Yalnız oyun yamasının kurulumu hakkında birçok arkadaşımızın kurulum ve kullanımı hakkında sorun yaşadığını haber almaktayız. Aşağıda GTA San Andreas Tofa Şahin Yamasının kurulumunun nasıl yapılacağı ve yamanın nereye atılması gerektiğini detaylı olarak anlatıyoruz. Anlatımı dikkatlice uyguladığınız da yama sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

GTA San Andreas Şahin Yaması Kurulumu Nasıl Yapılır

İndirdiğiniz GTA San Andreas Şahin yaması RAR dosyası içerisinde .dff ve .txd uzantılı dosyalar karşınıza çıkacaktır. Yalnız kurulumu yapmadan önce şahin arabasını oyundaki hangi orjinal arabayla değişeceğini seçmemiz gerekiyor. Örnek olarak belirtecek olursak greenwood.txd ve greenwood.dff dosyaları bulunan dosyaları tofaş şahin yaması ile değiştirdiğinizde greenwoood arabası oyundan kalkacaktır. Siz GTA San Andreas Tofaş Yamasını oyundaki beğenmediğiniz araçlar ile değiştirip şahin arabasını sürmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Şahin arabası bulunan RAR dosyası içerisindeki .dff ve .txd uzantılı dosyaları bilgisayar masaüstüne atın. Oyunu kurulu olduğu GTA San Andreas klasörünü bulun. Klasörün altında bulunan Models klasörünü açın ve gta3.img dosyasını img tool programını kullanarak açabiliriz. Karşımıza birçok GTA San Andreas dosyası çıkacak tam bu noktada masaüstüne attığımız dosyaların isimlerine bakın ve bu 2 dosyayı img tool ile açtığımız gta3.img dosyasının içerisinde bularak tofaş şahin yamasını kurabiliriz. GTA San Andreas oyununu hem PC hemde APK dosyasını Android cihazlara ücretsiz indirebileceğiniz adrestir. GTA San Andreas buradan indirin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *