Euro Truck Simulator 2 %100 Save Dosyası
Euro Truck Simulator 2 %100 Save Dosyası

Euro Truck Simulator 2 %100 Save Dosyası

Euro Truck Simulator 2 %100 Save dosyası, ETS 2 oyunu içerisindeki tüm tırları sürmek için ve çok paranızın olmasını istiyorsanız oyunun tamamlanmış save...

Euro Truck Simulator 2 %100 Save dosyası, ETS 2 oyunu içerisindeki tüm tırları sürmek için ve çok paranızın olmasını istiyorsanız oyunun tamamlanmış save oyun dosyasını indirin.  ETS 2 oyunu yüzde 100 save dosyası sayesinde hesabınızda sınırsız para, tırları geliştirmek için açık paketler ve tüm tırları sürebilmek için hazır save dosyası sizleri bekliyor.

Dünyanın en popüler tır sürme ve yük taşıma oyunlarından birisi olan Euro Truck Simulator 2 tır simülatörü ile tır sürmeyi sevenler için farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Çokca paranızın olacağı ve yüksek levelde birçok avrupa ülkesinde sizlere ait olan tır garajlarını ETS 2 save dosyası içerisinde bulabilirsiniz. Euro Truck Simulator 2 %100 Save Dosyası indirip lüks tırları sürerek ülkeler arası yük taşımacılığını en hızlı giden tırlar ile seyahat ederek götürebilirsiniz. Özellikle oyunun etkileyici grafiği ve gerçekci tır sürme hissi vermesi nedeniyle oyuna büyük bir ilgi gösterilmektedir.

Euro Truck Simulator 2 Save Dosyası Nasıl Yapılır

ETS 2 save dosyası kurulumu nasıl yapılır ve nereye atılır gibi soruları tır oyunu sürmeyi severler sıkça sormaktadır. Öncelikle ETS 2 bitmiş save dosyasını indirin ve indirdiğiniz RAR dosyası içerisinde olan dosyayı belgelerim, Euro Truck Simulator 2, profile konumuna çıkarttığınız dosyaları yapıştırın. Bu işlemi yapmadan önce her ihtimale karşı oyundaki kendi save dosyanızı yedeklemeyi unutmayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *