Bedava Program Oyun indir yukle

GTA 5 Hileleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 0.41 MB
Üretici : GTA 5 Mods
Güncelleme : 9 ay önce
İşletim Sistemi : Win7/Win8/Win8.1/Win10

GTA 5 Hileleri indir, Grand Theft Auto 5 oyunu için ücretsiz hile paketidir. Pc, Ps3, Ps4 ve Xbox One için para hilesi, oyuncu hileleri, dünya ve silah hileleri bulunmaktadır. GTA 5 oyununu şifre yazarak oynamak isteyen oyun severler mutlaka bakmadan geçmeyin.

Ziyaretçilerimiz için özel olarak hazırladığımız GTA 5 (Pc ve PlayStation) hile paketidir. PlayStation 3 ve 4 oyun konsollarında paketi indirerek tüm hilelere ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere oyun ilk çıktığı tarihten bu yana oyun severler tarafından büyük bir ilgi toplamış çıktığı tarihten 3 yıl geçmesine rağmen halen oyun popülerliğini korumaya devam etmektedir.

GTA 5 oyununda birçok kullanabileceğiniz hilelerin şifreleri bulunmaktadır. Araba, oyuncu, Dünya, eşya, silah, çatışma hileleri ve para hilesi indirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan 3 adet fotoğraf içerisinde bulunmaktadır.

Rockstar Games tarafından geliştirilen diğer GTA 3 ve GTA 4 versiyonunda kullanılan şifrelerden biraz karışıktır. Şifreyi yazıp doğru tuş kombinasyonları yaptığınızda şifre sorunsuz çalışabilmektedir. Bu yüzden dolayı GTA 5 hileleri yapmadan önce oyunu duraklatıp tuş kombinasyonlarını yapmanızda fayda görüyoruz.


Benzer Programlar

  1. CS 1.5 Türkçe Dil Paketi

Popüler Gta Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz