GTA 5 Hileleri
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGTA 5 Mods
  • DilTürkçe
  • Boyut0.41 MB
  • Versiyon1.0
GTA 5 Hileleri

GTA 5 Hileleri

GTA 5 Hileleri indir, Grand Theft Auto 5 oyunu için ücretsiz hile paketidir. Pc, Ps3, Ps4 ve Xbox One için para hilesi, oyuncu hileleri, dünya...

GTA 5 Hileleri indir, Grand Theft Auto 5 oyunu için ücretsiz hile paketidir. Pc, Ps3, Ps4 ve Xbox One için para hilesi, oyuncu hileleri, dünya ve silah hileleri bulunmaktadır. GTA 5 oyununu şifre yazarak oynamak isteyen oyun severler mutlaka bakmadan geçmeyin.

GTA 5 Hileleri indir, ziyaretçilerimiz için özel olarak hazırladığımız GTA 5 (Pc ve PlayStation) hile paketidir. PlayStation 3 ve 4 oyun konsollarında paketi GTA 5 hilelerini indirerek tüm hilelere ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere oyun ilk çıktığı tarihten bu yana oyun severler tarafından büyük bir ilgi toplamış çıktığı tarihten 3 yıl geçmesine rağmen halen oyun popülerliğini korumaya devam etmektedir.

GTA 5 oyununda birçok kullanabileceğiniz hilelerin şifreleri bulunmaktadır. Araba, oyuncu, Dünya, eşya, silah, çatışma hileleri ve para hilesi indirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan 3 adet fotoğraf içerisinde bulunmaktadır.

Rockstar Games tarafından geliştirilen diğer GTA 3 ve GTA 4 versiyonunda kullanılan şifrelerden biraz karışıktır. Şifreyi yazıp doğru tuş kombinasyonları yaptığınızda şifre sorunsuz çalışabilmektedir. Bu yüzden dolayı GTA 5 hileleri yapmadan önce oyunu duraklatıp tuş kombinasyonlarını yapmanızda fayda görüyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *