GTA IV Multiplayer
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGTA Mods
  • DilTürkçe
  • Boyut2.12 MB
  • Versiyon1.0
GTA IV Multiplayer

GTA IV Multiplayer

GTA IV Multiplayer indir, GTA 4 (Grand Theft Auto IV) oyununu online olarak çoklu oyunculu (multiplayer) modunda oynama eklentisi. Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla...

GTA IV Multiplayer indir, GTA 4 (Grand Theft Auto IV) oyununu online olarak çoklu oyunculu (multiplayer) modunda oynama eklentisi. Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla oynayarak savaşlar düzenleyebileceğiniz eklentiyi ücretsiz indirip GTA 4 oyununa modu kurabilirsiniz.

GTA IV Multiplayer Ne İşe Yarar

Arkadaşlarınızla veya diğer online oyuncularla GTA 4’ü çevirimiçi oynamanızı sağlar. Çoklu oyunculu olması nedeniyle yeni arkadaşlar tanıyabilir, görevleri birlikte yapabilir ve oyun içinde takımlar kurabilirsiniz. GTA IV Multiplayer ile oyunu artık daha eğlenceli ve aksiyonlu oynama şansına sahip olabilirsiniz.

GTA IV Multiplayer paketi sayesinde internet üzerinden oynamanıza imkan tanıdığı için daha geniş bir çevre elde edeceksiniz. Bu sayede oyun daha eğlenceli bir senaryo ile karşınıza çıkacaktır. GTA 4 oyununu sisteme karşı oynadığımızda keyif alamayabiliyoruz. Bu yüzden mutlaka indirmenizi tavsiye ediyoruz.

GTA 4 Multiplayer Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyasında bulunan IVMP-0.1-T3.exe dosyasını oyun kapalıyken çalıştırın. Online oynama modu kurulumu tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

Çok Önemli Not: Arkadaşlar diğer GTA modlarında ve yamalarında belirttiğim üzere resmi modu olmadığı için çıkabilecek her türlü sorun tamamen kullanıcıya aittir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *